4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Miss Club Poland 2011 @ Moderna - Dębica
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 02-09-2011, 15:43   #26
FazZi85
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 408
Tematów: 527
Podziękowań: 3 651
THX'ów: 2 693
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
Odp: Miss Club Poland 2011 @ Moderna - Dębica

No nie powiedział bym, bo mi co innego napisali jak się ich zapytałem. Zresztą sam też tam wtedy napisałem zapytanie, którego o dziwo później nie było, a ja nie usuwałem swojego wpisu, więc?.
Sam panie Alex pisałeś na tablicy grupy [...] pewne zdanie.
Więc sorry bardzo, wolę wierzyć komuś, a raczej kilku osobom, które potwierdzają fakt no chyba że kolega mi ściemniał co jest mało prawdopodobne, bo nie było by takiego zajścia wcześniej oraz dyskusji, poza tym ta osoba jest zwykłym i szarym klubowiczem, więc nie wiesz co się dzieje, jak non stop za konsolą jesteś albo zajmujesz się innymi ważnymi sprawami, zresztą komu jak komu, ale dla Ciebie ważne jest to co się dzieje na parkiecie, a bo nie widzisz tego co się dzieje na pozostałym terenie klubu czy na parkingu. A oko monitoringu jednak wszędzie nie sięga. Potwierdzają to i świadczą o tym wpisy z dnia 31 lipca 2011 13:40
Wszelakie cytaty i zrzuty ekranu mogę przedstawić.
A Ty sam zresztą pisałeś 1 sierpnia 2011 02:28 że "Sprawa wyjasniona wieć kasuje temat" co za tym idzie, była to jednak prawda, z całym zajściem i tym samym potwierdza to.

Reasumując mi chodzi tylko o to żeby było ok, żeby każdy mógł swoje zdanie wyrazić.
Koniec dyskusji. Było minęło.
__________________

Last edited by FazZi85; 02-09-2011 at 15:47.
FazZi85 jest offline   Reply With Quote