4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Miss Club Poland 2011 @ Moderna - Dębica
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 02-09-2011, 11:45   #24
FazZi85
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 408
Tematów: 527
Podziękowań: 3 651
THX'ów: 2 693
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
Odp: Miss Club Poland 2011 @ Moderna - Dębica

Max Grand @ kolejny który nie umie czytać ze zrozumieniem.
ja napisałem że rozmawiałem z nią przed konkursem i po konkursie i sam ją zapytałem jakie miała odczucia (chciałem sprawdzić czy jej się podobało czy jest zadowolona) o czym pisałem już wcześniej, to nie jest żadna plotka.
Mnie nikt nie wykorzystuje. Wątpię żebyś jaką kolwiek dziewczynę namówił żeby się wypowiadała w tym temacie akurat tutaj.

Nawet ubiegło roczna laureatka konkursu MCP2k10 czyli Sylwia która ma tutaj konto (podejrzewam że za namową Alexa) nic nie pisze, sam uważam że powinna ona nawet zachęcać dziewczyny czy tez znajome koleżanki do tej zabawy. Więc nikogo nie można do niczego zmuszać.

Alex Red @ akurat mi nie chodzi o to że jury głosowało na tą czy na tą, bo ja nie mam nic do tego, każdy przecież ma swoje gusta i guściki jednym się podoba czarne innym białe, a innym zielone. Nie chcę robić zamieszania czy jakiegoś tam rozgłosu po prostu myślę że warto jako osoba całkiem obca wyrazić zdanie osoby, która uczestniczyła w zabawie.

I jeszcze raz nie szukam spisku czy czegoś tam bo zasady to już znam, bo non stop je powtarzasz.
_________
Wiem że ludzie nie umieją przyjmować krytyki, ogólnie każdy liczy na to że to jest ok tamto jest super, (nawet w 4oczy, dana osoba chcąc nie urazić nikogo mówi w delikatny sposób że zrobiłeś to dobrze, a naprawdę uważa że było coś źle/nie podobało się) ale jak przychodzi co do czego to prawda jednak kole w oczy i najlepszym przykładem na to jest to co pisały osoby (które często bywały w Modernie) na facebooku odnośnie ochrony w Modernie, a posty to usunięto, bo każdy dba o dobry wizerunek, a krytyka źle świadczy.
Tylko ze zapomniano o najważniejszym że przychodzą na maila powiadomienia razem z treścią, wiec ja mam wszystko to zachowane.

Nauczcie się przyjmować krytykę, bo nikt nie jest idealny, nawet ja sam nie jestem, ale staram się rozumieć to z jednej jak i z 2giej strony. Ale staram się szanować zdanie krytykującego czy też osoby która uczestniczyła w konkursie.
__________________

Last edited by FazZi85; 02-09-2011 at 11:47.
FazZi85 jest offline   Reply With Quote