4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Miss Club Poland 2011 @ Moderna - Dębica
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 02-09-2011, 09:36   #23
ALEX RED
..:: Klubowicz ::..
  
 
ALEX RED's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Dec 2005
Postów: 2 556
Tematów: 334
Podziękowań: 452
THX'ów: 8 175
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 34
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 6 (+)
ALEX RED 6

Nagrody Użytkownika

Odp: Miss Club Poland 2011 @ Moderna - Dębica

Dla mnie niestety porażką jest jeśli jakaś dziewczyna, która nie wygra nie potrafi się z tym pogodzić. Zawsze na początku przed wyborami rozmawiam z kandydatkami i przekazuję im ,że jak nie potrafią traktować Wybory Miss jak dobrą zabawę z Wielkimi Nagrodami i nie potrafią się pogodzić z tym,że jury wybierze inne dziewczyny to niech lepiej nie startuje. Fazii , która to dziewczyna ze startujących ma na tyle wysokie mniemanie o sobie iż uważa że jury powinno głosować na nią a nie na Ewelinę Kozioł, którą jury wybrało prawie jednomyślnie ,a w jury nie byli tylko mężczyźni . Głosowały też dziewczyny, które w ubiegłym roku wygrały Wybory Miss Club Poland 2011.

Po drugie w regulaminie nie mamy żadnych ograniczeń,że jak któraś dziewczyna jest modelka to nie może startować., Ani też ograniczeń gdzie mieszka bo jest to konkurs ogólnopolski. Poza tym to ze ktoś jest modelką nie oznacza,że od razu ma wygraną w kieszeni, zresztą jak widać po Wyborach w Modernie. Akurat Wybory Miss Club Poland to konkurs gdzie wszystko odbywa się bardzo uczciwie i przejrzyście. Tłumaczyłem te zasady kilka razy. Po pierwsze w interesie klubu jest to by wygrała w klubie jak najładniejsza dziewczyna, bo one będzie reprezentować klub. W związku z tym oczywiste jest że klub stara sie by jury było jak najbardziej obiektywne. W finale natomiast jest głosowanie jawne wiec też nie da się nic ustawić. Jeśli ktoś mówi lub piszę że ma jakieś wątpliwości w tej kwestii to po prostu jest mało inteligentny, gdyż ciężko nie zrozumieć tych zasad. Zresztą przyzwyczaiłem się,że zawsze znajdą się jakieś niekumate osoby, które będą szukać spisku w dobrej zabawie, gdzie są duże nagrody.
__________________
ALEX RED jest offline   Reply With Quote