4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Lubuskie Heaven (Zielona Góra)
Wątek: Lubuskie Heaven (Zielona Góra)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 31-08-2011, 21:36   #25
bomek
..:: Member ::..
  
 
Dołączył/a: 27 Jan 2011
Miasto: Liverpool
Wiek: 34
Postów: 103
Tematów: 10
Podziękowań: 140
THX'ów: 56
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
bomek 1
Odwiedź profil bomek na Facebook Odwiedź profil bomek na Last.fm
Odp: Heaven (Zielona Góra)

Byłem... już chyba kilkanaście razy. Klub optymalny jeśli chodzi o wielkość i klimat. Wystrój bardzo ładny- dużo hajsu na to poszło Nagłośnienie: bass potężny a o to przecież chodzi , trochę mało środka (kiedyś były inne głośniki i było lepiej) i za dużo sopranów moim zdaniem.

Bary dają radę- są 4 i na prawdę szybka obsługa.
Ceny, chyba taniej w klubie już się nie da A piwo to piwo a nie woda
Kible bardzo czyste i zadbane, nie czekasz praktycznie nic.
Chcesz usiąść, długo nie czekasz...no chyba że jest na prawdę HOT sobota to da się zrozumieć.

Muzyka:jak ktoś lubi "Eska hity" idzie na salę dance i na pewno się nie rozczaruje, jak ktoś lubi "na klubowo" idzie na house i ciśnie .
Moim zdaniem... Drogi rezydencie PABLO, mógłbyś się postarać i wprowadzać więcej nowości. Nuty są fajne i wzywają na parkiet ale ileż można słuchać tego samego. Przyjeżdżam od święta i słyszę większość starych kawałków. Ja wiem że dla niektorych DJ liczy się głównie kasa a PABLO sprawia wrażenie zarozumialca, który gra za karę ( i za kasę).

W miarę bezpiecznie, chociaż raz mi się zdażyło że ktoś mi się pultał bo tak ciasno w sobotę było.

Ocena obiektywna na podstawie wielu wizyt w klubie. Ludziom którzy jeszcze nie byli POLECAM najlepiej wpaść w sobotę

Zazdroszczę Zielonej takiego klubu W krainie biedy i nędzy gdzie mieszkam (Olsztyn) ludzie cieszą się z imprez w "piwnicy" o wymiarach parkietu 5m x 5m :|
bomek jest offline   Reply With Quote