4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Małopolskie [ZAMKNIĘTY] Disco Live Music (Izdebnik)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 30-08-2011, 18:07   #71
kruch0
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 28 Jan 2011
Miasto: Wieliczka
Wiek: 34
Postów: 9
Tematów: 0
Podziękowań: 0
THX'ów: 16
Imię: Damian
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
kruch0 1
Odp: Klub Pomarańcza (Izdebnik k. Krakowa)

Cytat:
Powiadasz że budynek ma konstrukcje hali produkcyjnej i przez to klub padnie? Większego absurdu nie słyszałem.
Nie masz pojęcia, o czynnikach decydujących o atrakcyjności klubu.


Cytat:
Przytoczę tutaj już troszkę wypalone Protectory prawie 80% tych klubów powstawało w halach produkcyjnych, magazynach czy innych cudach a działają już na rynku branży rozrywkowej dobrych kilkanaście lat.
Masz rację. Działały. w czasach w których jedynym wymaganiem klubowiczów byla okrągła błyszcząca kulka na środku sali. i myślę że wystarczy na ten temat.

Cytat:
Następnie mówisz że Pomarańcza w Katowicach jest jednym z najlepszych miejsc? Eee jak to możliwe, przecież budynek jest po starym kinie a twoja teza mówi że lokal na dyskotekę musi być do tego stworzony zbudowany od fundamentów po sam dach hehe, oj kolego sam sobie zaprzeczasz i nawet nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz w kwestiach technicznych, zarządzania i marketingu.
Napisałem że Pomarańcza w Izdebniku ma wygląd hali produkcyjnej, nie wspominalem o Katowicach. A jeżeli już piszesz o katowicach, to jak słusznie stwierdziłeś nie był to budynek przemysłowy, tylko kino, które przez właśnie atrakcyjność architektoniczna i optymalne warunki, został wybrany. i jeżeli budynek nie byłby atrakcyjny, to by nie ryzykowali inwestowania pieniędzy. Wiec gdzie tutaj zaprzeczam sam sobie? Tym co napisaleś, pokazałeś nam wszystkim tylko to, jakim jesteś cfaniakiem, szkoda tylko że nie pomogło ci to w przeczytaniu i prawidłowym zinterpretowaniu tego co chciałem przekazać. I zanim zacziesz znow to kwestionować poczytaj na te tematy które sam poruszyłeś, a przedewszystkim wgłąb się w sposoby manipulacji , pojmij ją, Czytaj ze zrozumieniem, i staraj sie właśnie zrozumieć przekaz a nie tylko znaleźć sformułowanie do którego możesz się przyczepić. A Jeżeli chcesz jeszcze cokolwiek podważać to postaraj się napisać więcej na każdy wątek niż 100znaków.

Last edited by kruch0; 30-08-2011 at 18:08.
kruch0 jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents