4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sprzęt Numark NDX800
Wątek: Sprzęt Numark NDX800
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 29-08-2011, 19:31   #25
DJ Oski
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
DJ Oski's Avatar
 
Dołączył/a: 11 Jun 2009
Miasto: Katowice
Postów: 360
Tematów: 28
Podziękowań: 166
THX'ów: 170
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 14 (+)
DJ Oski 14
Odwiedź profil DJ Oski na Facebook
Odp: RECENZJA: Numark NDX800

Cytat:
Napisał gwiazda90 Zobacz post
no fajnie a mi kumpel w ndx800 robi juz 4ty tydzien bo mowi ze sa inne niż w pionku i inaczej sie lutuje
Może i są inne niż w pionku - nie wiem. Ale w elektronicznym bez problemu można je dostać Ja nie wylutowywałem bo się bałem, że coś zepsuje. Otwarłem switch (bez problemu można to zrobić), wyjąłem z niego blaszkę która była wyrobiona i przez nią nie stykało, wsadziłem blaszkę z nowego switcha i ładnie działa Dużo śrubek trzeba wykręcić żeby dostać się do tego switcha ale tak to banalnie proste i żadnego sprzętu nie trzeba mieć poza śrubokrętem. Może i kiedyś poradnik ze zdjęciami zrobię choć nie wiem czy się komuś przyda.

Cytat:
Napisał Damas Zobacz post
No to Cie w balona robi, mikro-styk to mikro-styk

Przeskok pitcha zależy od zakresu tempa, przy 10% bedzie 0,05, a przy 16 np 0,1.
Jak piszesz to pisz dokładniej Bo w tym numarku nie ma pitcha 10% ani 16% tylko jest 6%, 12%, 25% i przy tych wartościach jest dokładność co do 0,05 i jest jeszcze 100% ale tam już polówek nie ma.

Cytat:
Napisał Damas Zobacz post
Pisałem na przykładzie pionka, z numarkiem nie miałem styczności, ale zasada działania jest taka sama
Skąd pewność, że nie wprowadzisz ludzi w błąd przyrównując pioneera do numarka? xD

Last edited by DJ Oski; 31-08-2011 at 01:38.
DJ Oski jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali DJ Oski za ten post: