4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Podróż-horror w PKP. Kibole terroryzowali pasażerów, policja nic
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 23-08-2011, 21:02   #10
Sauron
..:: true Member ::..
  
 
Sauron's Avatar
 
Dołączył/a: 23 Jul 2009
Miasto: Święte Miasto
Postów: 657
Tematów: 190
Podziękowań: 884
THX'ów: 1 773
Imię: Leszek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 4 (+)
Sauron 4
Odp: Podróż-horror w PKP. Kibole terroryzowali pasażerów, policja nic

założyłem ten temat nie po to aby wyżywać się na "pseudokibicach" Śląska Wrocław,ale po to aby pokazać,że kibic a kibic to WIELKA RÓŻNICA...
jedni potrafią pięknie kibicować i pięknie wrócić do domu,inni potrafią być tylko mocni w gębie i w grupie...
.oraz że polskie służby są całkowicie nie przygotowane do EURO 2012....oczami wyobraźni już widzę jak Polska Policja rozpędza rozwydrzone ordy kibiców z Anglii ha

@ oscar wilde
Cytat:
w gazecie polskiej Ci napiszą ze to jedyni prawdziwi patrioci.. po jarku oczywiscie
nic dodać,nic ująć....

@SchizeQ
Cytat:
jezdzilem na kilka zlotow muzycznych ~50 osobową ekipą i wiem jak to wyglada
nie pozostaje mi nic innego,jak tylko jedno....POGRATULOWAĆ ZNAJOMYCH

@Vinylside
Cytat:
PKP - skoro uważają się za takich "faaaajnyyych" to dlaczego nie dadzą kibicom osobnego pociągu przeznaczonego tylko dla nich (o danej godzinie w dniu meczu) !!??
PKP InterCity nie posiada takich wagonów....ten postulat powinien być kierowany do PKP Cargo,ponieważ to ta spółka posiada wagony do przewozu bydła

Cytat:
Pasażerowie - tak jak już ktoś napisał - kobiety przerażone, ale przecież nic im nie robili. Wiadomo, że gdy bydło właduje się do pociągu to zaczyna sie drzeć i odwalać. Więc Polacy powinni być na takie sytuacji uczuleni. Skoro pasażerom aż tak to przeszkadzało to dlaczego nie wysiedli na następnej stacji i nie poczekali na następny pociąg ??
pasażerowie zapłacili za bilet,bydło w Polsce nie płaci za bilety...czemu więc człowiek ma ustępować miejsca zwierzęciu

z całą resztą Twojego postu zgadzam się w 100%...

@Marcus M
Cytat:
No tak lepiej napisać jacy kibice są zli,mogę się założyć jak by tym pociągiem jechała zwykła grupa kowalskich i nowaków-zachowywliby się skandalicznie-nikt by o tym nie wspomniał,ale lepiej pisać ze kibole niszczą rozrabiają-a że kibole pomagają i jak powiedział jeden z weteranów Powstania Warszawskiego-są największymi patryjotami w naszym kraju! Szkoda już czytać niektórych newsów
idę z Tobą o zakład......że zwykła grupka Kowalskich czy Nowaków rozrabiająca w pociągu,na najbliższej stacji zostałaby wyciągnięta z pociągu przez wzmocnione siły Policji i SOK-u....

o pomagających kibolach mogę napisać tylko jedno....niektórzy potrafią się zachować,inni to poprostu bydło...

oto przykład tych pierwszych kibiców...

Cytat:
Kibice Górnika Zabrze, którzy podróżowali do Warszawy na mecz z Legią, pomagali ofiarom katastrofy kolejowej koło Piotrkowa Trybunalskiego. Fani z "Torcidy" opuścili swój pociąg, który stanął w pobliżu miejsca wypadku, a po udzieleniu pomocy ruszyli w drogę powrotną na Śląsk.
- Nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie. Wysiedliśmy i zaczęliśmy pomagać tym ludziom - dodał członek Stowarzyszenia Kibiców Górnika Zabrze cytowany przez zpierwszejpilki.com.pl. Zabrzanie nie dotrali do Warszawy, gdyż ruch kolejowy w kierunku stolicy był zablokowany.
Podczas przerwy meczu w Warszawie, spiker zawodów poinformował o przyczynach nieobecności najbardziej zagorzałych kibiców Górnika. Nagrodzone to zostało owacją zgromadzonych na stadionie fanów obu zespołów.
sport.pl
mam nadzieję że widzisz różnicę
Sauron jest offline  
Sauron dostał 7 podziękowań za ten post.