4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Primera Division - Newsy, dyskusje
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 18-08-2011, 15:58   #115
lion.
visca el Barca!
  
 
lion.'s Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jan 2009
Miasto: Barcelona
Postów: 1 272
Tematów: 55
Podziękowań: 1 373
THX'ów: 911
Imię: Marek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 17 (+)
lion. 17
Odp: Superpuchar Hiszpanii dla wyśmienitej Barcy, upadek Realu.

Cytat:
Napisał Dj System Zobacz post
Panie Dan Slenders
Najeżdzać to sobie możesz na swoich znajomych , co do Realu zagrali świetny mecz , nie mieli jednak takiej skutecznosci jak Barcelona i dlatego puśćiły im nerwy , wy tak potraficie tylko kozaczyć przez internet i pisać jaki to Real jest zły ha naprawde śmiać mi sie chce z takich sezonowców .
Stań kolego w roli z któregoś z tych piłkarzy , to calkiem inaczej byś sie czul to jest mecz o stawke a nie o byle gówno jak ty grasz z kolegami na boisku ...
Piłkarze sie denerwują , kłócą a potem im przechodzi i wybaczają sobie a wy robicie afery i szukacie zaczepek do kibiców Realu .. szczerze to wasze zachowanie jest jescze gorsze bo widać jak potraficie sie zachować , wsyzstko zwalić winę na inną drużynę .
Za Realem jestem od dawna , i powiem tak moze Mourinho i Marcelo nei zachowali sie fair ale to tylko zdenerwowanie dalo sobie we znaki , pilkarzom juz przeszlo i napewno niedługo o tym zapomną .
tą wypowiedzią mnie baaardzo rozśmieszyłeś
mówisz, że piłkarze się denerwują itd. spoko, ale bez przesady.
Żeby tak faulować..
Rozumiem wkurzyć sie i ku*wować itd., ale nie wyżywać się na innych piłkarzy w taki sposób.

mourinho ich prowokuje do takiej gry, jakby oni chcieli grać bez fauli to by grali, tylko na pewno ten typ im mówi w szatni, że jak cos pójdzie nie tak to ktoś ma komuś nogi u*ierolic xd

a co do tych sezonowców.. żal, płacz ..
jak mozesz oceniać ludzi poprzez internet, chybha , że kazdego znasz na rl ;o ;f
pewnie sam jesteś sezonowcem a pi**dolisz takie głupoty.

i jak widze jak wy piszecie ze w tym 2 meczu był real lepszy to sory, ale jesteście w błędzie. Grali bardzo dobrze, ale ja stwierdzam , że barca była lepsza tamtej nocy.
lion. jest offline  
lion. dostał 3 podziękowań za ten post.