4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Primera Division - Newsy, dyskusje
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 18-08-2011, 11:57   #110
Dan Slenders
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dan Slenders's Avatar
 
Dołączył/a: 30 May 2009
Miasto: Kutno/Łódź
Wiek: 32
Postów: 4 904
Tematów: 195
Podziękowań: 10 673
THX'ów: 4 117
Imię: Damian
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 47
Plusów: 56 (+)
Dan Slenders 56
Odwiedź profil Dan Slenders na Facebook
Odp: Superpuchar Hiszpanii dla wyśmienitej Barcy, upadek Realu.

Cytat:
Napisał Dj System Zobacz post
Panie Dan Slenders
Najeżdzać to sobie możesz na swoich znajomych , co do Realu zagrali świetny mecz , nie mieli jednak takiej skutecznosci jak Barcelona i dlatego puśćiły im nerwy , wy tak potraficie tylko kozaczyć przez internet i pisać jaki to Real jest zły ha naprawde śmiać mi sie chce z takich sezonowców .
Stań kolego w roli z któregoś z tych piłkarzy , to calkiem inaczej byś sie czul to jest mecz o stawke a nie o byle gówno jak ty grasz z kolegami na boisku ...
Piłkarze sie denerwują , kłócą a potem im przechodzi i wybaczają sobie a wy robicie afery i szukacie zaczepek do kibiców Realu .. szczerze to wasze zachowanie jest jescze gorsze bo widać jak potraficie sie zachować , wsyzstko zwalić winę na inną drużynę .
Za Realem jestem od dawna , i powiem tak moze Mourinho i Marcelo nei zachowali sie fair ale to tylko zdenerwowanie dalo sobie we znaki , pilkarzom juz przeszlo i napewno niedługo o tym zapomną .

Miałem się nie odzywać, ale zmieniam zdanie.
Jak puściły im nerwy? Znowu? Który to już raz z kolei? Obie strony są winne tej szopki, ale nie zapominajmy, że zaczęło się od świńskiego faulu Marcelo.

I nie jestem sezonowcem Barcelony, po prostu nie lubię Realu Madryt
Kibicem Barcelony nie byłem i nie będę, od Realu odczepię się, jak się nauczą przegrywać i przestaną uważać kasę za najważniejszą w tym sporcie.
Dziękuje
__________________

Last edited by Dan Slenders; 18-08-2011 at 11:58.
Dan Slenders jest offline  
Dan Slenders dostał 4 podziękowań za ten post.