4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Rocznica Powstania Warszawskiego - APEL DO KIBICÓW
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 16-08-2011, 19:18   #3
benek2411
..:: Klubowicz ::..
  
 
benek2411's Avatar
 
Dołączył/a: 04 Nov 2007
Miasto: Radom
Wiek: 32
Postów: 6 308
Tematów: 368
Podziękowań: 1 086
THX'ów: 13 506
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 195 (+)
benek2411 195benek2411 195
Odp: Rocznica Powstania Warszawskiego - APEL DO KIBICÓW

Całe nasze pokolenie, mówię tu szczególnie o 'chłopcach' chodzi poubierane w różowe koszulki, rurki i nakłada tone żelu na włosy, natomiast dziewczyny zachowują się jak rasowe ku*wy z toną makijażu na mordzie. Gdy 1 sierpnia praktycznie wszystkie budynki były obwieszone naszymi narodowymi barwami, koledzy pytali mnie co to za święto, bo jak nie ma "czerwonej kartki w kalendarzu" to młode pokolenie już się gubi, nie wie tak naprawdę czemu tego dnia tak właśnie jest i co w historii naszego kraju się działo. Mi osobiście na takie pytania ręce opadają. Wczoraj był 15 sierpień, święto wojska polskiego, a o tym nie wie obsolutnie nikt, bo większość polaków kojarzy to tylko z Wniebowzięciem Matki Boskiej, a widząc paradujących dziadiusiów w mundurach robią sobie z nich jaja bo czemu oni mogą tak kochać ten kraj.

Wszyscy Ci bohaterowie, żyjący i polegli, rzucili swoje życie na szalę tylko po to by nasz kraj był wolny, byśmy teraz mogli mówić po Polsku, uczyć się prawdziwej historii tego kraju, a nawet klepać brednie na tym forum. I dlatego nóż w kieszeni mi się otwiera gdy słysze jak ktoś mówi że Polska to zły kraj, że pie*doli ojczyznę i jedzie do Anglii bo tam jest super. taki ktoś nie powinien mieć prawa mówić o sobie POLAK! Bo prawdziwi Polacy są pokazani na tym filmie.

Łza się w oku kręci gdy 94 letni człowiek mówi o czymś z taką pasją i taką dumą i daj Bóg żebym ja miał tak samo. Ja od najmłodszych lat jestem dumny ze swojego pochodzenia a w takie dni jak wczorajszy czy 1 sierpnia, z podniesionym czołem zakładam na siebie koszulkę z wielkim czerwonym znakiem POLSKI WALCZĄCEJ! Może i rządzą nami pajace, ale to nie oni tworzą ten kraj, to MY go tworzymy!

Możecie mówić co chcecie na kibiców, ale większość z nich poza tym że robi bardachę na stadionach cec***ę się jedną rzeczą - kultywują honor, dumę i tradycję naszej ojczyzny i za to na zawsze im wielkie pięć!


CZEŚĆ I CHWAŁA! BOHATEROM!
__________________

Last edited by benek2411; 17-08-2011 at 07:29.
benek2411 jest offline   Reply With Quote
benek2411 dostał 8 podziękowań za ten post.