4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Nawiedzone domy - czy naprawdę takie są ?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-08-2011, 21:21   #18
Legs Alive!
..:: Klubowicz ::..
  
 
Legs Alive!'s Avatar
 
Dołączył/a: 10 Oct 2008
Miasto: Hoddesdon, Herts (UK)
Wiek: 31
Postów: 1 175
Tematów: 136
Podziękowań: 5 076
THX'ów: 1 971
Imię: Bastian
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 28
Plusów: 14 (+)
Legs Alive! 14
Odwiedź profil Legs Alive! na Facebook Odwiedź profil Legs Alive! na Soundcloud.com Odwiedź profil Legs Alive! na Mixcloud
Odp: Nawiedzone domy - czy naprawdę takie są ?

Cytat:
Napisał Unlucky Zobacz post
Słyszałem o tym ale szanse bym wybrał się do takiego domu w USA czy Kanadzie są znikome a oglądanie tego w telewizji to nie to samo co pojechanie tam i ujrzenie tego na własne oczy.
W Polsce i Niemczech jest dużo takich miejsc i dużo jest miejscami prywatnymi, więc musiałbyś uzyskać zgodę na ich ekspansję załóżmy samotnie w nocy Poza tym by wywołać jakąś aktywność nie wystarczy tam pojechać, ale wybrać odpowiednią porę roku i czymś sprowokować te nawiedzenia - musiałbyś pogrzebać w historii tych miejsc i operować faktami, a nawet imionami... W Polsce jest zatrzęsienie dworów, zamków i bunkrów, więc nie widze problemu. Warto zabrac ze soba jakiś dyktafon lub kamerkę. Osobiście polecam Bunkier Konewka koło Spały nad Pilicą oraz Bunkier Jeleń koło Opoczna. Smaczku dodaje nierozwikłana historia i przeznaczenie bukrów oraz ciała tysiąca osób, które go budowały - pochowane w pobliskich lasach. Radzę jednak uważać - po jednej wizycie mój kumpel twierdzi, że coś za nim przyszło do domu Mówił, że jakaś kobitka w stroju okresu II WŚ stała koło łużka późnej nocy i prosiła o modlitwę Ja jestem osobiście sceptycznie nastawiony do tego, ale skoro takie historie i wiele materiałów przerobiono zagranicą w programy, które zdają się potwierdzac istnienie życia po śmierci, to czemu nie... Pozdrawiam

Last edited by Legs Alive!; 12-08-2011 at 21:22.
Legs Alive! jest offline   Reply With Quote
Legs Alive! dostał 3 podziękowań za ten post.