4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Inne Producencie, przeczytaj ten tekst, jeżeli przejmujesz się krytyką w internecie. ;)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 22-07-2011, 12:40   #8
Arthur K.
..:: Klubowicz ::..
  
 
Arthur K.'s Avatar
 
Dołączył/a: 03 Mar 2008
Miasto: Grybow
Wiek: 31
Postów: 4 423
Tematów: 254
Podziękowań: 7 352
THX'ów: 13 454
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 22
Imię: Artur
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 30
Plusów: 78 (+)
Arthur K. 78
Odwiedź profil Arthur K. na Facebook Odwiedź profil Arthur K. na Youtube Odwiedź profil Arthur K. na Soundcloud.com
Odp: Producencie, przeczytaj ten tekst, jeżeli przejmujesz się krytyką w internecie.

Ktoś mi kiedyś powiedział ,, nie przejmuj się opiniami ludzi z forum'' (pozdrawiam Patataja )

To żałosne, czytać komentarze ,,ale gówno'' , ,,co za syf'' albo ,,kto Ci dał rangę?'' - a tu proszę, taka osoba wydaje sobie w dobrych wytwórniach, za granicą ją promują a w Polsce ją obrzucają obelgami itp.

Nie ma co się przejmować opiniami ludzi, którzy nie mają pojęcia jak to jest kiedy się produkuje, ile na to trzeba czasu poświęcić itp.

Może to przez zazdrość albo po prostu to jest u nas wrodzone - ciągłe narzekanie na nas Polaków, ciągłe wytykanie błędów i ,,dogryzanie''

Proszę bardzo, mój własny przykład :

zrobiłem utwór, na forum się przyjął ale były i krytyczne opinie, że co to w ogóle jest, że jak to brzmi.

Wysłałem do Uppermosta (człowieka, który jest supportowany przez Vendette, Schulza) i zna się na rzeczy.

Co mi odpisał ?

Że wspaniałe akordy w pierwszej części i podoba mu się zejście.

,,Love it Artur, Keep at it''

także sami widzicie, ,,znawcy'' Was pojadą a prawdziwi znawcy napiszą to co uważają za prawdziwe.

Wszystkiego dobrego, dzięki za ten temat, być może niektórym krytykom da to coś do myślenia.

Cheers
__________________
Arthur K. jest offline   Reply With Quote
Arthur K. dostał 5 podziękowań za ten post.