4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Inne Producencie, przeczytaj ten tekst, jeżeli przejmujesz się krytyką w internecie. ;)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 21-07-2011, 09:59   #2
kozaktm
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
kozaktm's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Aug 2009
Miasto: Jasienica
Postów: 1 446
Tematów: 17
Podziękowań: 2 031
THX'ów: 1 540
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 9 (+)
kozaktm 9
Odp: Producencie, przeczytaj ten tekst, jeżeli przejmujesz się krytyką w internecie.

Cytat:
Napisał TylerD Zobacz post
Co prawda o fotografii, ale inteligentny człowiek z łatwością wyciągnie płynące z tego tekstu morały i dopasuje to do naszej muzycznej rzeczywistości

Czy najwięksi mistrzowie fotografii zyskaliby uznanie na portalach typu DigArt? |

Najbardziej podoba mi się cytat:
Ludzie w internecie przekraczają granice rozsądku. Dowartościowują się krytyką prac innych osób i wypowiadają sądy niepoparte rzetelną wiedzą. Dlatego jeśli ktoś bierze serio sugestie internautów, to pewnie powinien się teraz zastanowić nad sensem takiego postępowania.

Więc twórz, działaj i nie zawsze słuchaj specjalistów od wszystkiego.
Masz kolego racje. Sam jestem pieprzonym krytykiem Takie przyzwyczajenie.. Ale co niektorzy krytycy wyrozniaja sie jedna wazna rzecza. Przytocze z cytatu :
Cytat:
wypowiadają sądy niepoparte rzetelną wiedzą
A wiec w naszym wypadku jest to rzetelna wiedza poparte. Chociaz nie ukrywam duzo jest "znafffcow" krytykow..Jest to dla nas to kloda pod nogi bo jestesmy traktowani tak samo jak oni. Czyli cwaniaki internetowi.. Zgodze sie ze na polowe opini trzeba przymrozyc oko.. Ale spojrzmy na to z innej strony... Dziela sztuki troche odbiegaja od muzycznego artu. Z zycia wiem.. Ze jak cos jest swietne a nie dopieszczone to nie powiem ze jest zle. Z czystej zazdrosci czy dowartosciowania. Doswiadczylem tyle rzeczy w zyciu i siedze troche w tym temacie..ze wiem ze takie postepowanie (jak dowartosciowywanie) nie ma sensu Znam ludzi.. Ktorzy na poczatku szydzili mna bo ich cisnelem :D A dzis podrzucaja mi produkcje zebym spojrzal co i jak... Pozdr.

Last edited by kozaktm; 21-07-2011 at 10:00.
kozaktm jest offline   Reply With Quote
kozaktm dostał 4 podziękowań za ten post.