4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Gdybym rządził tym krajem, to...
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-07-2011, 15:33   #3
Dragon Fly
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dragon Fly's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Mar 2011
Miasto: Zadąbrowie
Wiek: 33
Postów: 949
Tematów: 81
Podziękowań: 1 703
THX'ów: 854
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 84 (+)
Dragon Fly 84

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Dragon Fly na Facebook Odwiedź profil Dragon Fly na Youtube Odwiedź profil Dragon Fly na Soundcloud.com Odwiedź profil Dragon Fly na Mixcloud
Odp: Gdybym rządził tym krajem, to...

Zgodze sie z 2. postami wyzej jednak nie do konca. Aynan M przesadziles z tymi zarobkami przy jednoczesnym okrojeniu czasu pracy. Tygodniowo mialbys przepracowane 25 godzin, przez miesiac 100. Wiec musialbys miec 35zl/h NIE wiem ile teraz masz ale napewno duzo mniej jesli chcailbys podwyzki. Nie wnikam w to. A i tak wiekszosc ludzi zapie rdala za mniej niz dyche. Co do reszty to zgadzam sie calkowicie. PKt 1 i 3 trzeba wdrozyc w trybie natychmiastowym zebym jeszcze mogl pewnego prezydenta poprosic o wymienienie instalacji elektrycznej na miedziana.

Ja chcailbym;
1 Zreformowac szkolnictwo. Niekoniecznie unicestwic gimnazja chociarz to tez jest wrzod na du pie, ale program nauki w liceach czy technikach. Jesli ktos wybral w moim przypadku geodezje gdzie liczy sie matma to po kiego who yeah mi jest potrzebna biologia i chemia? PO co mi wiedziec jak sie rozmnarzaja mchy albo co to jest mitoza mejoza itd?

2.Okrojenie pieniedzy dla politykow. Niech zobaczy jak to jest jak niektorym nie wystarcza nawet na chleb. Ile jest takich rodzin w PL gdzie utrzymuja sie z renty chorej matki czy ojca??

3.Biurokracja - likwidacja!

4.Tj autor tematu- zmniejszyc prawa sluzb mundurowych.

5. NFZ- to co sie u nas dzieje z leczeniem ludzi to jest nie do pomyslenia. Ja tak jak i wiekszosc ludzi w PL nie ufam lekarzom. A kolejki do specjalistow budza groze.

to takie wg mnie najwazniejsze rzeczy. A plan na teraz to odsunac donalda i bronka od wladzy. Bo powoli to tutaj bedzie totalitaryzm.
Wiadomo ze nie byloby latwo cos zmienic ale przynajmniej bym probowal zakladajac ze jestem politykiem. Kazdy bedzie narzekal ale to juz polska mentalnosc.
Dragon Fly jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Dragon Fly za ten post: