4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Kultura Fox Kids i Cartoon Network - czyli bajki z lat dziecięcych
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 25-06-2011, 19:24   #18
_Simon
..:: Elite VIP ::..


  
 
Dołączył/a: 06 Aug 2006
Miasto: Clubbers Space City
Postów: 9 279
Tematów: 341
Podziękowań: 1 617
THX'ów: 4 105
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 3
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 1100 (+)
_Simon 1100
_Simon 1100_Simon 1100_Simon 1100

Nagrody Użytkownika

Odp: Fox Kids i Cartoon Network - czyli bajki z lat dziecięcych

E tam jakie Fox Kids i Cartoon Network za moich czasów tego nie było kto miał satkę i takie programy tylko bardzo bogaci kogo było stać na satkę a nawet nie wiem czy wogóle były wtedy takie kanały po polsku. Ja tam pamietam inne bajki i telewizję katowice czy polonie 1 gdzie szedł generał dimos, kapitan howk, czarodziejka z księżyca, dzidzi itp. Jeszcze nawet tak siało bo anteny były robione na ogół ręcznie z rurek potem dopiero weszły te kratowe które zapewniały w miarę dobry obraz. A tak to jeszcze smerfy, rumcajs, krecik, wuzle, gumiesie szły na TVP to pamietam. To były czasy a nie teraz gdzie dzieci maja kanałów z bajkami od groma i to nawet w HD a dawnie nie było tego wogóle jedynie na Video oczywiście jak ktoś miał video odtwarzacz bo z początku też to było coś mega drogiego mało kto miał potem dopiero weszło to jako standard. Dodam jeszcze że bajki to zatrzynałem na TV polskim albo ruskim do tego czarno białym na lampy który żeby odpalić nagrzewał sie chwilę dopiero potem jak tata był zagranića pod konieć lat 80tych kupił w Pewexie za grube dolary orginalny Japoński TV kolorowy który do tej pory chodzi z małymi naprawiami może dwoma. To były sprzety nie do zdarcia a nie teraz TV made in china co padaja co chwila. Ale kto pamięta te czasy jak wiekszość z was na forum ma około pół lat tego co ja

Last edited by _Simon; 25-06-2011 at 19:33.
_Simon jest offline   Reply With Quote
_Simon dostał 3 podziękowań za ten post.