4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Lubelskie Mega Disco Pallazzo (Radzyń Podlaski)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 24-06-2011, 22:43   #1017
rejczi85
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
rejczi85's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Jun 2009
Miasto: Lubelskie Team
Postów: 202
Tematów: 3
Podziękowań: 63
THX'ów: 181
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 9 (+)
rejczi85 9
Odp: Mega Disco Pallazzo (Radzyń Podlaski)

Ej no nie rozumiem was ha ha brechte mam konretną jak to czytam : D
Adrian- patrz na jeden motyw . . . Ty jesteś Dj'em - ja klubowiczem : D Więc wiadomo, że moja opinnia jest inna i u mnie za "pigułeczke"jest krecha na maxa bo wg mnie nie jest kawałek na obecne "czasy" - to jest nutka z której każdy się brechta/brechtał więc co do pigułeczki to oprócz mnie znajdzie się jeszcze XYZ osób , które są anty pigułeczkowi : D Mając dostęp do różnych źródeł- to mnie poprostu to śmieszy , że ktoś to jeszcze gra : D

Ty jak i reszta jako Dj'e powinniście zająć się sobą i nie zwracać uwagi na to co kto gra i jak gra- czy ambitnie czy komercyjnie . Jedziesz, stajesz, grasz tak jak uważasz- po swojemu. Nikt wam Dejotom przecież nie narzuca odgórnie tego co macie zagrać : ] A ja jako klubowicz albo się dostosuje do tego co zagrasz ty, Ziu-teck, Tech-Shadow itp itd i bd się bawił - albo pójde do baru na piwo i nawet palcem o stół w rytm muzyki nie uderze : D Więc niepotrzebnie wrzucacie na siebie- wy Dj'e , którzy pewnie nie raz jeszcze bd dzielić konsole na imprezie.

Klubowicze mogą dawać opinnie na te tematy- wam Dj'om wg mnie nie wypada : D Niedługo będzie "ooo, bo Max Farenthide zagrał nutek XYZ w remixie ABCD a Bolek zagrał XYZ ale w remixie EFGH- i Bolkowi ludzie uciekli z danceflooru a Max miał pełną sale" : d Rozumiecie : D Niech każdy DJ pilnuje siebie, amen.
rejczi85 jest offline   Reply With Quote