4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Bogdan Fabiański - Warszawa
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 21-06-2011, 21:16   #11
CJ Priorytet
..:: Klubowicz ::..
  
 
CJ Priorytet's Avatar
 
Dołączył/a: 14 Apr 2007
Miasto: Brodnica
Wiek: 32
Postów: 844
Tematów: 95
Podziękowań: 794
THX'ów: 715
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 30
Plusów: 28 (+)
CJ Priorytet 28
Odp: Bogdan Fabiański

Oczywiście, jakby to rzec... Mój muzyczny kołcz :D W sumie to bardziej orientuje się w poczynaniach jego syna CJ'a Art który wiele razy miał możliwość zaszczycić nie tylko mnie, genialnymi setami, typowo Progresywnymi w audycjach MR. Bogdana Żeby nie Wieczór i Noc DJ'ów, oraz klasyczna Power 5-ątka nigdy bym nie poznał Artura Fabianskiego Poza tym, co do audycji RDC - Wieczór i Noc DJ'ów cały ten spektakl, cytując powyższe wypowiedzi to legendarna "ikona". Ubolewam nad faktem iż prezes Radia Dla Ciebie postanowił bezczelnie okroić coś co nie tylko wg. mnie powinno być nietykalne ! :[ Cóż... najwyraźniej ważniejsza była frekwencja i pieniądze dla radia. Szkoda... w sumie to jest jedyna audycja w Polsce (nie mówiąc tutaj o radiach internetowych) gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Zaczynając od komercji typu Hands up, Dance, Electro House itd. aż po zakamarki undergroundowych mrocznych i klasycznych brzmień, które ja sam bardzo sobie cenie

Jeżeli miały ktoś dostęp do jakichś starszych nagrań, w szczególności do setów CJ'a Art'a i Bratosa byłym bardzo wdzięczny za kontakt

Pozdrawiam !
__________________
CJ Priorytet jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents