4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sondaż: PO coraz silniejsza, duża strata PiS
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-06-2011, 12:03   #18
Matan Zajcev
..:: Klubowicz ::..
  
 
Matan Zajcev's Avatar
 
Dołączył/a: 23 May 2009
Miasto: Szczecin
Postów: 3 627
Tematów: 160
Podziękowań: 3 916
THX'ów: 3 880
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 2
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 35
Plusów: 115 (+)
Matan Zajcev 115Matan Zajcev 115
Odwiedź profil Matan Zajcev na Twitter Odwiedź profil Matan Zajcev na Youtube Odwiedź profil Matan Zajcev na Last.fm Odwiedź profil Matan Zajcev na Soundcloud.com Odwiedź profil Matan Zajcev na Mixcloud
Odp: Sondaż: PO coraz silniejsza, duża strata PiS

Cytat:
Napisał ..:::NTP:::.. Zobacz post
I powtarzam jeszcze raz, nie jestem za PO. Ponieważ ich domeną było i jest chwalenie się i wyolbrzymianie. Wiele negatywnych cech charakteryzuje osoby z rządu Tuska. Ale wolę mimo wszystko właśnie Donalda Tuska - z tego względu chociażby, że jest CZŁOWIEKIEM - a nie zapatrzony w tuż postkomunistyczną niesprawdzającą się utopię fanatykiem.
Tjaa... tak gwoli ścisłości, Donald Tusk to człowiek, który żałuje, że jest Polakiem (mówił o tym w jakimś wywiadzie do gazety kilkanaście lat temu). I przypomnę: mówi to premier RP! Z takim nastawieniem Tusk wiele dla Polski nie zrobi, w politykę poszedł żeby się kasy nachapac.

Dlatego osobiście uważam tak: podobają mi się poglądy Jarka (patriotyzm, historia), ALE nie za bardzo podobają mi się jego działania. Tak jakby chciał, a nie mógł.
__________________
Matan Zajcev jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Matan Zajcev za ten post: