4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Konkurs Sunrise Festival - Darmowe bilety
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 07-06-2011, 23:09   #66
Dj N.E.S.S.
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dj N.E.S.S.'s Avatar
 
Dołączył/a: 11 Oct 2008
Miasto: Unknown
Wiek: 34
Postów: 1 230
Tematów: 212
Podziękowań: 1 215
THX'ów: 228
Wzmianek w postach: 8
Oznaczeń w tematach: 3
Plusów: 50 (+)
Dj N.E.S.S. 50
Odp: Konkurs Sunrise Festival - Darmowe bilety

Bracia i kamraci moi !

Opisać pragnę specjalnie w rycinach zwanych 4Clubbers, zjawisko zwane w języku ludu prostego Wschodem Słońca. Jako iż słowo się rzekło, a głowa puchnie od mocnych trunków rozlewanych w szklanych pucharach, na królewskiej biesiadzie, zjawisko to niezwykłe to przybliżyć pragnę i z maniaka uporem głowę ryzykując opisać w słowie jak najprostszym. W bezkresnych kniejach wszechświata heretycy i szatana wyznawcy zwykli nazywać kulę światłem rażącą oczy i ciepłem raczącą Słońcem. Jako iż Słońce światło w stanie jest sobie produkować, zasługa owa to rzemieślników Szatana, pana ciemności. Owi rzemieślnicy młotami swymi za pomocą zaklęć tajemnych uderzając w powierzchnię Słońca iskry wytwarzają. Iskry owe blaskiem i ciepłem swym Ziemię okalając, sprawić raczą iż dzionek nadchodzi zwany Wschodem Słońca. Nocą rzemieślnicy pracą swą zmęczeni młoty odkładając udają się na spoczynek swój, w łożach zapewne bogatych. Przez to ludu mój zacny, noc mamy. Jako iż trunków już spożyłem szatańskie ilości, nie chcąc posądzony o konszachty z diabłem przez swe opowieści, raczę udać się do łoża mego aby w sekundach pierwszych Wschodu Słońca jak najmniejszy ból głowy mieć. O bazar wpierw zahaczę, aby za kilka dukatów eliksir na kaca zakupić. Powiadają między sobą chłopi, iż raz na rok pański grajek nadworny zwany Armin van Buuren, sonaty swe wygrywa przez godzin parę, ludzi otumaniając, wrażenie sprawia iż nieczyste siły w pieśniach jego są zawarte. Rytuał zwany Sunrise Festival, tak raczyli to nazwać. Bóg jeden wie cóż za czyny stoją za tymi herezjami.



Mam nadzieję że się spodoba. W 100% MOJE

__________________
Dj N.E.S.S. jest offline  
Dj N.E.S.S. dostał 3 podziękowań za ten post.