4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Konkurs Sunrise Festival - Darmowe bilety
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 07-06-2011, 21:59   #61
bomek
..:: Member ::..
  
 
Dołączył/a: 27 Jan 2011
Miasto: Liverpool
Wiek: 34
Postów: 103
Tematów: 10
Podziękowań: 140
THX'ów: 56
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
bomek 1
Odwiedź profil bomek na Facebook Odwiedź profil bomek na Last.fm
Odp: Konkurs Sunrise Festival - Darmowe bilety

Wschod słońca kojarzy mi się z niesamowitym widokiem rozlanej w powietrzu pomarańczy i z żarzącą się kulą- winowajcą całego zamieszania (2 winowajcą jest obracająca się, nachylona Ziemia). Jest niezwykłym zjawiskiem natury, którego praktycznie nie podziwiamy. Zapewne wielu z nas drzemie sobie jeszcze w naszych wygodnych łóżeczkach. Są jednak miejsca i jest czas aby dać się ponieść tej niepowtarzalej chwili. Wschód słońca swoje unikalne oblicze pokazuje według mnie najbardziej nad morzem i w górach. Wakacje...impreza do rana...powrót plażą o wschodzie słońca to niepowtarzalna chwila!! Kiedyś też będąc nad morzem przegadałem specjalnie całą noc aby w końcu wziąć kocyk, pójść na plażę ze znajomymi i rozkoszować się tym widokiem. Skoro już słońce istnieje jego wschody są nieuniknione. Czasami zdarza się że narzekam na wschód słońca mimo jego całkowitej wspaniałości. Po prostu czasami słońce wschodzi dla mnie zbyt szybko. Impreza "pod gołym niebem" traci wtedy swój urok a słońce swoimi promieniami przegania bawiących się imprezowiczów. Często również nie zdążę pójść spać kiedy słońce już wzejdzie. Zadaje sobie wtedy pytanie czy w ogóle mam iść spać? Zyskałem 1 dzień więcej Sądzę że również wiele ludzi na ziemi nie zawsze lubi wschodzące słońce które jasno woła "DO ROBOTY!". Jednak jest ono po to żeby nam świecić i niech wschodzi nam codziennie do ostatniego dnia na naszej życiodajnej planecie.

Podsumowując moje rozmyślanie na temat słońca i jego wschodów. Mogę policzyć na palcach ile razy w swym życiu przyjrzałem się dokładnie słońcu gdy wschodzi. Mogę opisać tą każdą niezapomnianą przeze mnie sytuację. Widok i ta właśnie chwila pozostają głęboko w pamięci. Można ten obraz odtworzyć kiedy tylko tego chcemy. Dla mnie Sunrise Festival jest właśnie takim wyszukanym i oczekiwanym wschodem słońca. Wschodem, który owocuje niepowtarzalnymi obrazami i (dodatkowo!) dźwiękami.

Wszystkim lubiącym i nie lubiącym wschodów słońca mówię jedno- Sunrise Festival! Pomimo zbyt wczesnego wschodu "prawdziwego słońca" ten wschód pokochacie i zapamiętacie na wieki :D
bomek jest offline  
bomek dostał 4 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents