4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Janusz Palikot i Janusz Korwin-Mikke o Legalizacji i Marihuanie
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 07-06-2011, 08:54   #17
PostScriptum
Naczelny Komentator
  
 
PostScriptum's Avatar
 
Dołączył/a: 13 May 2007
Miasto: nie za duże, nie za małe, takie w sam raz
Wiek: 36
Postów: 18 291
Tematów: 1164
Podziękowań: 6 449
THX'ów: 9 085
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 26
Plusów: 600 (+)
PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600

Nagrody Użytkownika

Odp: Re: Janusz Palikot i Janusz Korwin-Mikke o Legalizacji i Marihuanie

Cytat:
Napisał Sauron Zobacz post
takich głupot to ja dawno nie czytałem...
Spójrz jakie wypisałeś Ty


Cytat:
Napisał Sauron Zobacz post

zalegalizujmy także prostytucję,dziewczyny będą miały prawo do opieki medycznej w ramach NFZ,zapłacą podatek a na starość będą miały prawo do emerytury....

Pomysł nie głupi, wprowadzony już w kilku krajach z tego co się orientuję. To najstarszy zawód świata, tez jemu coś się od życia należy. Tylko czekac jak będziesz korzystał z jego usług ;]

Cytat:
Napisał Sauron Zobacz post

zalegalizujmy eutanazję,bo po co leczyć przewlekle chorych i utrzymywać hospicja...
Argument z dupy wzięty, nie mający za grosz powiązania z tym wszystkim co wyżej no ale dajesz dajesz, nie ograniczaj swej wyobraźni. W sumie nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz i za grosz rozgarnięcia w świecie nadmieniając tu temat eutanazji.

Cytat:
Napisał Sauron Zobacz post

aby dobrze się bawić,nie trzeba jarać ani brać...trzeba tylko umieć to robić....wszelkiego rodzaju narkotyki są dla nieudaczników....takie jest moje zdanie....
Kolejny mądry, oczytany, światły człowiek. MARIHUANA TO NIE NARKOTYK

p.s Trzeba sie na**rwić! Ciekawe ile TY wódki/piwa potrzebujesz żeby się dobrze bawić? No ale osoba pijąc alkohol to nie jest nieudacznik, przecież to normalne być na bani podczas imprezy, nawet obowiązkowe co nie ziomuś?

Last edited by PostScriptum; 07-06-2011 at 09:07.
PostScriptum jest offline   Reply With Quote
PostScriptum dostał 4 podziękowań za ten post.