4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Janusz Palikot i Janusz Korwin-Mikke o Legalizacji i Marihuanie
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 07-06-2011, 03:35   #16
Sauron
..:: true Member ::..
  
 
Sauron's Avatar
 
Dołączył/a: 23 Jul 2009
Miasto: Święte Miasto
Postów: 657
Tematów: 190
Podziękowań: 884
THX'ów: 1 773
Imię: Leszek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 4 (+)
Sauron 4
Odp: Re: Janusz Palikot i Janusz Korwin-Mikke o Legalizacji i Marihuanie

Cytat:
Napisał _Orzeł_ Zobacz post
[
Nie wiesz o takich rzeczach czyli jak widac nie wychodzisz z domu albo masz 14 lat. Nie mowie juz o kozysciach finansowych dla panstwa wynikajacych z opodatkowania konopi.
Prosta sprawa...

I teraz Cie moge łatwo pokonać kolego.. po legalizacji wreszcie bedzie dobry , pewny towar (nie maczany w eterze przez mafię) TYLKO dla dorosłych ludzi Nie bedzie latania z batami przez malolatow
Kto chce sobie zapalic i ma 18 lat idzie do coffe shopu i sobie pali.. Małolat nie kupi sobie bo w sklepie nie sprzedzą a dilerów poprostu nie będzie.

Szkoda ze w tym kraju panuje taka ciemnota..

takich głupot to ja dawno nie czytałem...

czemu nie zalegalizować wszystkich narkotyków skoro piszesz o wpływach podatkowych...zalegalizujmy także prostytucję,dziewczyny będą miały prawo do opieki medycznej w ramach NFZ,zapłacą podatek a na starość będą miały prawo do emerytury....zalegalizujmy eutanazję,bo po co leczyć przewlekle chorych i utrzymywać hospicja....jak widzisz same plusy,i jaki zysk dla państwa....

towar będzie legalny nie maczany w eterze....dziś w sprzedaży masz legalne papierosy,które legalnie są maczane w eterze!!!

znikną dilerzy........
tak jak zniknęły meliny z podrabianym alkoholem i papierosami !!!

aby dobrze się bawić,nie trzeba jarać ani brać...trzeba tylko umieć to robić....wszelkiego rodzaju narkotyki są dla nieudaczników....takie jest moje zdanie....
Sauron jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Sauron za ten post: