4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Janusz Palikot i Janusz Korwin-Mikke o Legalizacji i Marihuanie
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-06-2011, 19:51   #11
Wojtek Szczęsny
..:: Klubowicz ::..
  
 
Wojtek Szczęsny's Avatar
 
Dołączył/a: 06 Dec 2008
Miasto: Chrząszczyżewoszyce, powiat Łękołody
Wiek: 33
Postów: 11 320
Tematów: 2199
Podziękowań: 25 933
THX'ów: 116 487
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 168
Imię: Kładżło
Wzmianek w postach: 17
Oznaczeń w tematach: 59
Plusów: 950 (+)
Wojtek Szczęsny 950
Wojtek Szczęsny 950
Odp: Re: Janusz Palikot i Janusz Korwin-Mikke o Legalizacji i Marihuanie

Cytat:
Napisał Matan Zajcev Zobacz post
Orzeł, gubisz się chłopie. Mówisz, że jakby zalegalizowano maryśkę, to małolaty by nie paliły, bo dilerów by nie było, a w sklepach by im nie sprzedali. Rozejrzyj się troszke dookoła. Jakby było jak piszesz, to nie widzialbym 13-14 latków palących papierosy czy 15-16 latków chlających do zgona. Papierosy i alkohol też jest od 18 lat, a każdy, powtarzam każdy 15-16 latek mógłby strzelic sobie piwko (gdyby nie było abstynentów rzecz jasna). Więc dlaczego w przypadku maryśki miałoby byc inaczej?
diler nie sprawdza dowodu a trawe pali prawie 3milinoy ludzi w polsce.
Gdyby było tak z alkoholem to była by tragedia. Zawsze jakas kontrolna jest , to jest logiczne i proste ze bedzie mniej palących dzieciakow a jak juz zapalą to sprawdzony temat
Ale Tobie proste rzeczy ciezko wchodzą..masakra to nie chce wiedziec jak jest z innymi.
Jezeli dodatkowo uwazasz ze ja sie gubie to potrzebny jest Ci psychiatra i leczenie na główkę


Cytat:
Napisał Walu Zobacz post
Chyba czekasz na kolegow, ktorzy popra Twoje poglady. Zalozyles temat o marihuanie, to przestan ciagle o tym alkoholu wtracac, nie widze sensu porownywania tego, bo to dwie odrebne sprawy.

Mam waraznie, ze sam dla siebie jestes najlepszym rozmowca, chyba szkoda mojej klawiatury na dalsze posty, bo co nie powiem, to i tak mnie "zagniesz".
Nie widzisz sensu porównywania tego , bo to dwie odrebne sprawy ?
Alkohol słuzy temu samemu , fazowaniu się więc to jest ta sama sprawa
A porównuję dlatego gdyż wódka jest legalna i bardziej szkodliwa. Widze , że Tobie tez ciezko idzie przyswajanie prostych faktów. Z ostatniego zdania prawdą jest tylko to że Cie zagnę

Last edited by Wojtek Szczęsny; 06-06-2011 at 20:02.
Wojtek Szczęsny jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Wojtek Szczęsny za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents