4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Konkurs Sunrise Festival - Darmowe bilety
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 05-06-2011, 16:36   #43
dawidos160
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 08 Jun 2009
Miasto: Pozek
Wiek: 34
Postów: 6
Tematów: 0
Podziękowań: 0
'Thanks' : 13 w 1 Poście
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
dawidos160 1
Odp: Konkurs Sunrise Festival - Darmowe bilety

A ja podejdę do tematu dosłownie

Wschód słońca ? Wakacje w Tunezji 2 lata temu - pomijając,że najlepsze to wschód słońca pamiętam bardzo dobrze Dzień wcześniej - wycieczka na Saharę, safari po tej wielkiej kuwecie i nocleg w hoteliku na granicy. Duszno i parno, godzina 23, wstawałeś o 4 ale spać się nie da... W końcu usypiasz tylko po to,żeby o 2:45 brutalnie obudził Cię budzik, a pięć minut później słyszysz łomot do drzwi - każą Ci wstawać. Zaspany człapiesz do restauracji i pochłaniasz wszystko,co znajduje się w zasięgu ręki, a potem pakują Cię do autokaru. Znowu w trasę - czujesz się jak w amerykańskim filmie - droga 66, na lewo patrz - piasek. Na prawo spójrz - też piasek - jedna wielka kuweta, a pośrodku niej asfaltowa droga,której nie powstydziliby się w Polsce. I nagle - stajemy. Każą wysiadać. Pytam się, co jest grane ? Usłyszałem,że jesteśmy na miejscu. No dobra - jak mus, to mus - wysiadam. I uderza mnie fala gorąca i duchoty. No dobra - to co chcieli zaczynam się zastanawiać i wychylam zza autobusu i widzę widok, którego do końca życia nie zapomnę... Na horyzoncie po lewej pojawiły się jakieś góry, a po prawej wielka, początkowo różowa, potem czerwona i na końcu pomarańczowo - żółta kula - zabrali mnie na wschód słońca nad słone jezioro. Owszem, w szkole uczyli mnie,że Słońce jest ogromne itp. ale nigdy, przenigdy nie widziałem go jeszcze tak wielkiego. Przez 20 minut stałem jak wryty i obserwowałem tylko jak powoli wznosi się coraz wyżej, przy okazji podziwiając tęczowe odbicia promieni w soli, która pozostała na dnie jeziora, przy którym się zatrzymaliśmy. Niestety po 30 minutach było po wszystkim i trzeba było ponownie wsiąść do autokaru, który odjechał w siną dal z tego pięknego miejsca...
dawidos160 jest offline  
dawidos160 dostał 13 podziękowań za ten post.