4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sondaż: PO coraz silniejsza, duża strata PiS
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 04-06-2011, 06:09   #15
Andre
..:: Klubowicz ::..

  
 
Andre's Avatar
 
Dołączył/a: 26 Jul 2008
Miasto: Kraków
Wiek: 38
Postów: 4 105
Tematów: 1736
Podziękowań: 934
THX'ów: 69 761
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 116
Imię: Andrzej
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 80 (+)
Andre 80

Nagrody Użytkownika

Odp: Sondaż: PO coraz silniejsza, duża strata PiS

Cytat:
Nie jestem ogłupiony Jarkiem, bo on malo mnie obchodzi. PiS to nie tylko Jarosław Kaczyński. PiS to przede wszystkim partia, która ma program.
i Tu sie mylisz PIS to przed wszystkim Jaro dyktator
no ale co Ci bede tłumaczył nie ?
chocby nie wiem co sie działo i tak bede głosował na wszystkich tylko nie na PIS (o ile bede) i naszczescie wiekszosc ludzi w tym kraju tez uffffff


Cytat:
Napisał .KrzyHu. Zobacz post
hehe ludzie widocznie lubią wysokie podatki, drogie paliwo, drogą żywność, kolejki u lekarzy, wysprzedawanie majątku narodowego za grosze, analfabetyzm, przekręty i dziadowe zarobki. Można by powiedzieć, że mamy w Polsce 45% frajerów, ale sądząc po historii naszego kraju, to to wcale nie dziwi. I tak większość daje się robić w imię tego aby PiS nie doszło do władzy.
tak lubie to ! nie wolno mi ? mam do tego prawo stac mnie nato to to lubie i po problemie


Cytat:
Napisał .KrzyHu. Zobacz post
I jeszcze dodając, to co z Ciebie za mężczyzna, jak Ty się boisz wojny. Można by Cię nazwać tchórzem, ale to przecież główna cecha wyborców 'po', więc Cię to usprawiedliwia.
STARY NOKAUT ! nie obraz sie ale mam ochote pozadnie skopac ci Dupe bo jesli solidny wpier... Ci nie pomoze to juz nic...
odezwał sie ten co w armi nie był koszar nie widział... cwaniak jestes a na kompani bys zdechł pot po jajach by ci sie lał i nie wiedział bys gdzie sens i logika
JESTES POPROSTU IDIOTA


_______________________________________________
Post edytowany przez Moderatora Forum
Powód moderacji:


obraza użytkownika


_______________________________________________

Zolczi


Last edited by Andre; 04-06-2011 at 06:18.
Andre jest offline  
Andre dostał 7 podziękowań za ten post.