4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Konkurs Sunrise Festival - Darmowe bilety
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-06-2011, 23:24   #23
Gajdofsky
..:: Amator ::..
  
 
Dołączył/a: 28 Apr 2010
Miasto: Gdynia
Postów: 12
Tematów: 2
Podziękowań: 55
THX'ów: 12
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Gajdofsky 1
Odp: Konkurs Sunrise Festival - Darmowe bilety

Po pierwsze, wschód słońca kojarzy się mi się z najpiękniejszymi chwilami w życiu. Jest to,dość słynny motyw do okazywania piękna natury. Kolejną rzeczą są kobiety ponieważ wschód słońca można podziwiać w pięknych sceneriach, trzeba sie po prostu wybrać w odpowiednie miejsce, wtedy pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Tak samo jest z kobietami ;D.Imprezy, zdecydowanie. Nie zapomnę jednej z hiszpańskich imprez w Lloret da Mar gdzie bawiłem sie przecudownie do białego rana i wychodząc z klubu doznałem pięknego widoku słońca. Idąc teraz w innym kierunku jest coś tajemniczego co pobudza w ludziach tryb rozmyślania lub przypominania sobie wspaniałych chwil w życiu. Bo słońce kojarzy się tylko i wyłącznie ze szczęściem. Na pewno miłość, jakieś wspaniałe chwile z piękną kobietą przy boku, dzięki temu od razu w największym twardzielu pobudza się nuta romantyzmu, działa kojąco na uczucia. No i podsumowując wschód słońca kojarzy mi się oczywiście z wciąż trwająca zabawą na Sunrise Festival w Kołobrzegu, to musi być coś pięknego ;D.
Gajdofsky jest offline  
Gajdofsky dostał 4 podziękowań za ten post.