4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Konkurs Sunrise Festival - Darmowe bilety
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-06-2011, 15:27   #3
maciusp
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 26 Sep 2008
Miasto: Radomsko
Wiek: 34
Postów: 2
Tematów: 0
Podziękowań: 0
'Thanks' : 6 w 1 Poście
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
maciusp 1
Electro Odp: Konkurs Sunrise Festival - Darmowe bilety

Sunrise kojarzy mi się z najlepszą klubową muzyką jaką kiedykolwiek słyszałem, był moją inspiracją dzięki której dzisiaj słucham takiej a nie innej muzyki. Najlepsi Dj'e z całego świata, doświadczone mega gwiazdy i perełki o których jeszcze nikt nie słyszał.
To nie jest impreza na która się jedzie posłuchać muzyki albo tylko się przy niej pobawić, to jest coś niesamowitego, całkowicie inny świat, przez dwa dni i afterparty każdy klubowicz staje się obywatelem Ekwadoru
Tą imprezę można opisywać jak Czesław Mozil (bardziej znany jako Śpiewa) uczestników X Factor "to jest piękne, ja czuje to w sercu" taki jest sunrise już 8 raz i chociaż bardzo się zmienił od 2003 roku to dalej jest to najbardziej odjazdowa impreza w polsce.

Miało być minimum 10zdań, żeby wygrać trzeba wymyślić coś naprawdę zajebistego ale Sunrise Festival nie da się tak opisać tam trzeba być i to zobaczyć, ja miałem okazje tylko obejrzeć filmy.

PS. Sunrise dla mnie to dalej Sunrise with Ekwador
maciusp jest offline  
maciusp dostał 6 podziękowań za ten post.