4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Konkurs Sunrise Festival - Darmowe bilety
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-06-2011, 15:08   #2
dynamit:disco
..:: Klubowicz ::..
  
 
dynamit:disco's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Aug 2010
Miasto: Club
Wiek: 32
Postów: 661
Tematów: 48
Podziękowań: 119
THX'ów: 605
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 62 (+)
dynamit:disco 62
Odp: Konkurs Sunrise Festival - Darmowe bilety (Rozmowy)

Pewnie wielu z Was wschód słońca kojarzy się z grubymi afterami, piciem drogich trunków i innymi używkami. Z kacem moralnym po puszczeniu się z kolesiem w męskiej ubikacji. Mi niestety, a może stety nie, gdyż nigdy nie byłem na tego typu imprezie. Jestem normalnym chłopakiem. Który chciałby pobawić się na Sunrise. Dla mnie wschód słońca to coś więcej, niż zapowiedź kolejnego dnia. To moment, w którym słońce mówi dobranoc gwiazdom i księżycowi. To wspomienia za czymś co utraciłem, wspomnienie miłości. Gdzieniegdzie rosa na kwiatach skąpana w blasku słońca jeszcze niewybudzonego ze snu. Wschód słońca kojarzy mi się z rodzinnym domem. Z wczesnym wstawaniem i ciężką pracą. Ale też weekendowym piciem samogonu po blady świt. Z pianiem koguta, z chrumkaniem świnek i śpiewem ptaków w niedzielny poranek. Z igraszkami w stogu siana- z pocałunkiem z tę noc i ze stosunkiem w dzień. Gdzie proso, pszenica, żyto w słońcu mieni się w odcieniach żółcieni..
dynamit:disco jest offline  
dynamit:disco dostał 10 podziękowań za ten post.