4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Multi [Galeria] 5ir Oko
Wątek: Multi [Galeria] 5ir Oko
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 20-05-2011, 19:55   #117
sebek0720
..:: Gadatliwy ::..
  
 
Dołączył/a: 03 Nov 2008
Miasto: Sieradz
Postów: 44
Tematów: 3
Podziękowań: 18
THX'ów: 26
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 10 (+)
sebek0720 10
Odp: [Galeria] 5ir Oko

Prawdziwy grafik jest kreatywny. Potrafi osiągnąć kompromis pomiędzy tym, co sobie wymyślił a tym, czego klient wymaga. Nie ma co się tłumaczyć klientami tylko trzeba umieć się przyznać do błędu.

Przyznam, że nie oglądałem wszystkich Twoich prac ale jest wielu "grafików", którzy potrafią robić jedynie w swoim ściśle określonym stylu - da się takiemu coś do zrobienia według konkretnych zaleceń i... dupa. Cała praca leży.

To, że na początku robiłeś zupełnie coś innego, świadczy o jednym - zabierasz się do pracy nie znając koncepcji.
Zawsze na początku powinien powstać brief - a Ty tego nie zrobiłeś. Mam wrażenie, że odpalasz PS'a czy Illustratora i tam dopiero sobie "coś dłubiesz" - może się spodoba, a może nie.

Jestem ciekaw, czy jeśli zażyczyłbym sobie u Ciebie (oczywiście za pieniądze) plakat na imprezę - bez jakiegokolwiek zdjęcia dziewczyny - dałbyś sobie z tym radę. Powiedzmy, że miałbym taką zachciankę bo chcę, żeby ta konkretna impreza się czymś wyróżniła na tle innych plakatów.

Mam nadzieję, że nie poczułeś się obrażony - bo nie to chciałem osiągnąć. W wolnym czasie z chęcią obejrzę Twoje całe portfolio.

Last edited by sebek0720; 20-05-2011 at 19:56.
sebek0720 jest offline  
sebek0720 dostał 2 podziękowań za ten post.