4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Cena legalnie wydanego utworu
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 17-05-2011, 16:21   #140
Skillstorm
..:: Klubowicz ::..
  
 
Skillstorm's Avatar
 
Dołączył/a: 06 Dec 2008
Miasto: Kraków
Postów: 1 319
Tematów: 162
Podziękowań: 367
THX'ów: 1 538
Wzmianek w postach: 42
Oznaczeń w tematach: 2
Plusów: 11 (+)
Skillstorm 11
Odp: --> Cena legalnie wydanego utworu

Cytat:
Napisał Access84 Zobacz post
Za darmo nic nie ma.. Albo inwestujesz w siebie albo nie... Albo postawisz na właściwego konia albo nie. Ale złodziejstwo (a takim jest piractwo) nie jest wyjściem. Chcesz się sprawdzić czy się do tego nadajesz??--od tego są programy Freeware . A jeśli chcesz coś lepszego co jest płatne , to należy to KUPIĆ bo ktoś wsadził w to sporo pracy, chyba nie chcesz żeby ktoś np ciebie okradał?? Bo jeśli tak to nie okrada się innych...

Niestety ale jak na razie nic nie można zrobić tym złodziejom....

kolego Daxis ... Muzyka to nie moje 'hobby''(jak dla niektórych), ale przede wszystkim moja praca i źródło utrzymania, więc o moje produkcje się nie martw

No a widzisz to nie jest tak jak mówisz. nie będe pochwalał piractwa ale to wyglada tak że Piracka kopia nie generuje strat (czyli to nie jest taka sama strata jakbyś komuś ukradł coś naprawdę) tylko po prostu nie generuje zysków... więc nie nazywaj piractwa złodziejstwem bo to dwie rożne kategorie. No i widzisz ty na muzyce zarabiasz to masz $ i możesz je inwestować w siebie ale np wielu tutaj ludzi robi to wyłącznie 4fun

i po prostu NIE WIERZĘ że masz WSZYSTKO oryginalne. po prostu. a jeśli masz jakiegoś pirata lub kiedykolwiek miałeś (i nie mowie o samplach ale o czymkolwiek, windows. program. gra cokolwiek) a to jest pewne jak w banku to jesteś zwykłym hipokrytą i tyle
__________________
Skillstorm jest offline   Reply With Quote