4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Cena legalnie wydanego utworu
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-05-2011, 14:15   #128
Access84
..:: Aktywny ::..
  
 
Dołączył/a: 25 Feb 2011
Miasto: Wrocław
Postów: 31
Tematów: 2
Podziękowań: 2
THX'ów: 33
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Access84 1
Odp: --> Cena legalnie wydanego utworu

Cytat:
Napisał kozaktm Zobacz post
sadz dalej bo tak sie sklada ze wiem jakie to forum.. i gdybym byl calkiem lysy w temacie bym tu nie siedzial.. i znam paru ludzi ktorzy maja wielkie doswiadczenie i siedza w tym po uszy.. I ci ludzie o ktorych mowie sa bardzo otwarci na swiat.. Moze nie az tak bardzo jak pisze ale sie napewno nie ukrywaja jakby sie czegos bali

Chcesz pozostac anonimowy..a i tak wprowadzasz ludzi w blad.. Wystarczylo nie podawac zadnych danych Stwierdzasz fakt.. a mi sie wydaje ze na tyle lat bo zakladam ze masz ponad 30 skoro tyle doswiadczenia a tak drobnych rzeczy nie mozesz dostrzec.. i robisz swiadome bledy..
Zadko sie wypowiadasz na forach internetowych.. to przepraszam ze spytam.. dlc tu masz konto... muzyke moze sciagasz? hm?

Wiesz jestem dociekliwy bo wydaje mi sie ze jestes kolejnym "znafca" co sie chwali jaki to on nie jest... bo czesto sie tacy zdarzaja tutaj..

Ps. Juz moge dostac warna za offtop

I zeby nie bylo.. Nie stwarzam zadnej napinki.
Niestety sądzę że mało wiesz....
ps. co do tych danych do proponuje skończ wałkować temat, to moja sprawa i nic ci do tego, więc .....
dlatego proponuje zakończyć ten offtop

ps Nigdy nie popierałem piractwa żeby to było jasne. Sam mam znajomego który pisze własne wtyczki i wiem na jego przykładzie ze to naprawdę wymaga sporo pracy. Zawsze uważałem piratów za złodziei i to nigdy się nie zmieni, ale niestety w większości przypadków ciężko jest komu kolwiek co kolwiek udowodnić. Ludzie wydawali na nielegalach i będą to robić. niestety dotychczas nikt nie wynalazł żadnego bicza na to....

Last edited by Access84; 13-05-2011 at 14:38.
Access84 jest offline   Reply With Quote