4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Cena legalnie wydanego utworu
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-05-2011, 08:42   #122
Access84
..:: Aktywny ::..
  
 
Dołączył/a: 25 Feb 2011
Miasto: Wrocław
Postów: 31
Tematów: 2
Podziękowań: 2
THX'ów: 33
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Access84 1
Odp: --> Cena legalnie wydanego utworu

Cytat:
Napisał Trey Ennce Zobacz post
dla Twojej wiadomości, moja kuzynka jest tłumaczem w sądzie więc mam z kim konsultować kontrakty...
zawsze jej przesyłam tzw "niepewne" punkty, po czym (tak jak w ostatnim przypadku) napisałem wprost, że nie zgadzam się na warunki zawarte w 8-ym punkcie (dokładnie chodziło o zobowiązanie się 3-ma kolejnymi produkcjami, które bym musiał wydać u nich) ... problemu nie było, bo podesłali mi drugą wersję bez tego punktu

znajomość angielskiego to podstawa... zimna głowa także...

może ty nigdy nie podpisujesz takich kontraktów, bo lecisz na piratach, ja dużo piratów nie mam

No widzisz masz pecha , źle trafiłeś. ja muzykę wydaje już ponad 15 lat,(wiec zapewne dłużej od ciebie ) wiec mogę powiedzieć więcej na ten temat.Na nielegalach nie robię jeśli o to ci chodzi , mam studio i działalność gospodarczą i nie mogę sobie na to pozwolić, WIEC SOBIE DARUJ.....
Z jednej strony odrzuciłeś punkt o zobowiązaniach do 3 kolejnych kawałków a z drugiej strony zobowiązałeś się udostępniać dane licencyjne swojego softu i sampli .. GRATULUJE i jescze się tym chwalisz na forum....
a i jeszcze jedno kontrakty konsultuje się z prawnikiem, nie wystarczy mieć go przetłumaczonego. NIGDY nie zdarzyło mi się podpisać kontraktu bez wcześniejszego skonsultowania z prawnikiem (wbrew opinii koszty tego nie są duże)
Mam już swoje lata, niejedno widziałem, jak ludzie bezmyślnie podpisujący kontrakty (bez wiedzy prawnej), kręcili na siebie bicz na przyszłość.

Last edited by Access84; 13-05-2011 at 08:50.
Access84 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Access84 za ten post: