4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Cena legalnie wydanego utworu
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-05-2011, 06:31   #121
iwanracing
..:: Klubowicz ::..
  
 
iwanracing's Avatar
 
Dołączył/a: 30 Nov 2007
Miasto: Bydgoszcz
Wiek: 35
Postów: 1 666
Tematów: 182
Podziękowań: 1 122
THX'ów: 4 652
Imię: Damian
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 50 (+)
iwanracing 50

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil iwanracing na Facebook
Odp: --> Cena legalnie wydanego utworu

Cytat:
Szczerze?? kontrole legalności może dokonać tylko odpowiedni do tego przeznaczony organ , także w wypadku gdy np firma produkująca złoży taki wniosek do odpowiednich organów. NIE NALEŻY NIGDY podpisywać umowy z labelem z takim zapisem jaką TY podpisałeś. NIGDY nie podaje się label-om takich danych jak dane licencyjne, szczegóły zakupu oprogramowania czy sampli itd. Dla tego ja zawsze mowie-chcesz podpisać jaka kolwiek umowę ZOBOWIĄZUJĄCĄ CIE PRAWNIE DO CZEGO KOLWIEK- skonsultuj ja najpierw z prawnikiem, nie rozsądne jest podpisywanie jakich kolwiek umów WIĄŻĄCYCH PRAWNIE bez konsultacji prawnej. No chyba że jara się już z samego powodu że label zaakceptował kawałek i wysłał ''kontrakt'' do podpisu.
dla Twojej wiadomości, moja kuzynka jest tłumaczem w sądzie więc mam z kim konsultować kontrakty...
zawsze jej przesyłam tzw "niepewne" punkty, po czym (tak jak w ostatnim przypadku) napisałem wprost, że nie zgadzam się na warunki zawarte w 8-ym punkcie (dokładnie chodziło o zobowiązanie się 3-ma kolejnymi produkcjami, które bym musiał wydać u nich) ... problemu nie było, bo podesłali mi drugą wersję bez tego punktu

znajomość angielskiego to podstawa... zimna głowa także...

może ty nigdy nie podpisujesz takich kontraktów, bo lecisz na piratach, ja dużo piratów nie mam
__________________

Last edited by iwanracing; 13-05-2011 at 06:31.
iwanracing jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents