4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Lubelskie Brand Music Club (Skoków)
Wątek: Lubelskie Brand Music Club (Skoków)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 27-04-2011, 16:04   #513
Allen Waleys
..:: Klubowicz ::..
  
 
Allen Waleys's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Jun 2009
Miasto: A Przyjedziesz ?
Wiek: 35
Postów: 1 801
Tematów: 222
Podziękowań: 6 386
THX'ów: 4 062
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 12
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 36 (+)
Allen Waleys 36

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Allen Waleys na Facebook Odwiedź profil Allen Waleys na Twitter Odwiedź profil Allen Waleys na Youtube Odwiedź profil Allen Waleys na Mixcloud
Odp: Brand Music Club (Skoków)

Plej Ty dalej swoje toczysz. Kto mówił że jestem zwolennikiem jakiegokolwiek klubu na lubelskim ? Podchodzę obiektywnie do sprawy i tyle, wszyscy tutaj zabijają się aby być tymi lepszymi. Cztery kluby - cztery środowiska. Jednym pasuje Gartner, Hardwell i Swedish, drugim Dan'd a trzecim Niecik. Nad czym tutaj dyskutować ? Środowisko jest jakie jest, i Plej widzę w twoich wypowiedziach naprawdę pojazdy po klubach, a te które odwiedzasz nie ma słowa złośliwości. Jednak ja Ci powiem jedno, w każdym klubie, tym czy innym leją się po pyskach i to równo, Ty tego może nie widzisz, bo siedzisz sobie na sali, ale wyjdź czasem i poobserwuj. Tutaj też widać za głupią rejestrację LOP lecą szyby w samochodach, i bluzgi. Tego nie unikniesz, i stosując twą zasadę gdzie ochrona ? ? Klub, jak każdy, mnie muzycznie nie powala, słyszałem nie jeden raz lepsze sety, i o wiele bardziej że tak powiem ''uduchowione'' a Many ? Jak na człowieka wydaje mi się z kilkuletnim stażem, i mega doświadczeniem powinien coś więcej pokazać. Tyle z mojej strony, będę jeszcze nie jeden raz na Brandzie, i można o tym pogadać, o ile jesteście w stanie przyjąć normalną formę krytyki. Pozdro.

Plej może nie kazali Ci spać, bo że tak powiem ochrona by Ci grzecznie podziękowała za imprezę, no chyba że jesteś dobry znajomy. Nie mówię na przekór, mówię to jak ja to widzę oczyma zwykłego człowieka.
__________________

Last edited by Allen Waleys; 27-04-2011 at 16:06.
Allen Waleys jest offline   Reply With Quote