4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Podkarpackie MODERNA (Dębica)
Wątek: Podkarpackie MODERNA (Dębica)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 27-04-2011, 00:13   #130
ALEX RED
..:: Klubowicz ::..
  
 
ALEX RED's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Dec 2005
Postów: 2 556
Tematów: 334
Podziękowań: 452
THX'ów: 8 175
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 34
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 6 (+)
ALEX RED 6

Nagrody Użytkownika

Odp: MODERNA (Dębica)

Kameleon, myślałem że Cię nie było. Jeśli chodzi o imprezę świąteczną, to napiszę tylko że klubowicze Moderny nas rozpieszczają i dzięki temu możemy grać takie klimaty. Mieliśmy wczoraj ciekawych gości. Najpierw kilku DJi było w totalnym szoku jak usłyszeli jakie klimaty rządzą w Modernie, a potem przyjechała dość sporo grupa, która robiła clubbing po klubach w okolicy i w rozmowie ze mną stwierdzili,ze muza i klimat w Modernie to całkowite przeciwieństwo wszystkich innych klubów , które odwiedzili w tym dniu. Jak to jeden z nich powiedział " Dzięki Modernie house żyje i ma się dobrze na Podkarpaciu" ...
Cieszy mnie też fakt,że nie było ani jednego klubowicza, który zapytał o "Seksualną" i jestem z tego dumny, bo uważam,ze takie kawałki nie powinni gościć na klubowych parkietach! Ja gwarantuję,że w Modernie na Club Arenie gramy tylko klubowe klimaty... i tak zostanie. Pytanie , czy nie gramy za mocno, bo to co gra się w Modernie przeszło nawet moje najśmielsze wyobrażenia.. Szacunek dla klubowiczów Moderny!

__________________

Last edited by ALEX RED; 27-04-2011 at 01:06.
ALEX RED jest offline   Reply With Quote