4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Na kogo byś zagłosował(a) ?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 23-04-2011, 23:23   #5
kozawpns
..:: Klubowicz ::..
  
 
kozawpns's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Sep 2008
Miasto: ML/Praha - Cz
Postów: 1 250
Tematów: 189
Podziękowań: 6 915
THX'ów: 3 967
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 72 (+)
kozawpns 72
Odp: Na kogo byś zagłosował(a) ?

Cytat:
Napisał Dj Encore Zobacz post
Ruch Poparcia Palikota, szkoda tylko, ze jeszcze nie kandyduje W koncu tylko on jest w stanie odizolowac koscioł od polityki, no ale poki mochery zyją, nici.
Napieralski już od dawna krzyczy, że kościół trzeba wypier... z polityki, by żył swoim życiem, więc nie tylko Palikot.

Palikot i jego partia w rządzie narobiłaby jeszcze większych szkód niż PO czy PiS.

JKM-owskie pomysły na praktycznie całkowite zniesienie socjalu doprowadziłyby część Polaków z mniej zasobnym portfelem na skraj ubóstwa lub nędzy.

PO jak PO, nie są warci mojego głosu, zrobili za mało, by wyciągnąć Polskę z zadłużenia i biedy, a wzrost gospodarczy to efekt naszego zamiłowania do konsumpcji (dla mniej kumatych, im więcej wydajemy, zwłaszcza na produkty polskie, tym PKB wyższe, a prawdą jest, że wydajemy dużo).

PiS - tu komentarza nie trzeba, byli, rządzili, teraz robią szopkę, wiadome ze powinni zniknąć ze sceny politycznej.

SLD - ? Ten pytajnik to to, czy nie będzie powtórki z ich rządów, zwłaszcza, że część tej partii to dalej te same twarze, co kiedyś.

PJN - odłam PiS'u, jedyne co mają u mnie na plus, to to, że z PiSu się wyłamali ^^

A więc na kogo głosować??

Najlepszym wyjściem będzie wrzucić pusty głos do urny, bo brak tu kogoś kto mógłby się okazać na tyle rzetelnym, by mógł rządzić naszym państwem.

Last edited by kozawpns; 23-04-2011 at 23:24.
kozawpns jest offline  
kozawpns dostał 5 podziękowań za ten post.