4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Info FL Studio 10 Co nowego?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 31-03-2011, 08:22   #9
iwanracing
..:: Klubowicz ::..
  
 
iwanracing's Avatar
 
Dołączył/a: 30 Nov 2007
Miasto: Bydgoszcz
Wiek: 35
Postów: 1 666
Tematów: 182
Podziękowań: 1 122
THX'ów: 4 652
Imię: Damian
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 50 (+)
iwanracing 50

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil iwanracing na Facebook
Odp: FL Studio 10 Co nowego?

What's new in FL10 ? - Obszerne info:
http://flstudio.image-line.com/documents/whatsnew.html

Cytat:
No i doczekaliśmy się FL Studio 10 .

Z Waszych kont Image-line możecie już pobrać wersję oznaczoną 10.0.0 czyli stabilną RC, która nie wygasa. Jeżeli nie znajdą się dodatkowe błędy to ta wersja zostanie wydana szerszej publiczności (nie tylko aktualnym użytkownikom) za "jakiś czas". Pewnie w okolicach 15 kwietnia. Znając życie jednak powstanie conajmniej wersja 10.0.1 tak jak to miało miejsce w przypadku FL Studio 9 (chociaż 9.0 trzymało się mocno, 9.0.3 zostało wydane dopiero potem, po oficjalnej premierze).

Tak czy inaczej - FL10 oficjalnie już jest, a drobna łatka później czy wcześniej wiele kłopotu nie sprawi .

Generalnie wszystko jest to samo co w becie, tylko tym razem już "oficjalnie"poprawione do oporu. Nowych przydatnych wtyczek - brak. Prosiłem o pewne naprawdę drobne modyfikacje, ale zlali temat, spróbuję za jakiś czas jeszcze na forum - inaczej będę miał zamiast FL11 wgrany równolegle Cubase albo Nuendo zależnie od funduszy . Plugin Picker jest genialny, na to czekałem głównie. Teraz żaden przeciwnik playlisty nie ma powodu do narzekań, jest przejrzyście jak nigdy dotąd .

Gdyby nie to, że mam life time update nabyte wraz z Signature Bundle w promocji (Video player i Maximus głównie) to bym nie wydał ani grosza na nową wersję, bo nie oferuję właściwie nic ciekawego, co przyczyniło by się do projektowania lepszej muzyki. Chyba, że ktoś potrzebuję zmiany wyglądu dla lepszej estetyki pracy/samopoczucia i przez to będzie lepiej pracował. Może coś w tym jest, ale za to placebo wielki minus dla IL .

W sumie porównując do konkurencji to IL i tak dużo zrobiło, bo powiedzcie mi czym różni się Cubase 5 od wersji 6, żeby wydawać na niego tyle pieniędzy.
Źródło:
vsti.pl
__________________

Last edited by iwanracing; 31-03-2011 at 08:28.
iwanracing jest offline   Reply With Quote
iwanracing dostał 4 podziękowań za ten post.