4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Gdzie można zaopatrzyc się w legalne mp3 i płyty CD.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 26-03-2011, 13:20   #16
ALEX RED
..:: Klubowicz ::..
  
 
ALEX RED's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Dec 2005
Postów: 2 556
Tematów: 334
Podziękowań: 452
THX'ów: 8 175
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 34
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 6 (+)
ALEX RED 6

Nagrody Użytkownika

Odp: Gdzie można zaopatrzyc się w legalne mp3 i płyty CD.

Cytat:
Napisał SchizeQ Zobacz post
Nie wzialem sobie tego z dupy, sciagnalem wykaz który znajduje sie na stronie ktora podales( dokladnie: http://www.djmixclub.pl/IMGS/pliki/W...10_2011_03.xls ). Owszem widzialem gdzie tracki Cosmic Gate, widzialem Richarda Duranda, ale duzo wiecej jest rzeczy ktore sie nikomu nie przydadza, a na pewno nie powinno to byc promowane na pierwszym miejscu Chyba ze chodzi o to ze sa tam tez tracki Komodo i ktos narzucil wam odgórnie wypromowanie.
Płyty z Dee Jay MIx Club czy DJ Promotion to potrzebna podstawa dla dji (zwłaszcza rezydentów), a pozostałe utwory tzreba kupować w klepach mp3. Poza tym tendencyjni wybrałeś płytę a takimi kawałkami
A tracki Komodo są wszędzie, więc co to ma do rzeczy. Najnowszy singiel Komodo będziesz mógł też kupić na betporciie. Pamiętaj,ze nie musiz brać płyt z DMC czy DJ Pro otion i być legalnym djem. Możesz zaopatrywać się tylko w sklepach mp3 typu beatport. Wolny wybór. Ja jednak osobiście zaopatruje się w utwory w DMC i DJ Promotion , bo dzięki temu zmniejszają mi się koszty pewnych nagrań w sklepach mp3 typu Beatport. Po prostu wielu rzeczy nie muszę już kupować bo mam je w pakietach od DMC i DJ Promotion.
__________________

Last edited by ALEX RED; 26-03-2011 at 13:23.
ALEX RED jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali ALEX RED za ten post: