4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Legalny DJ - pytania i odpowiedzi!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 25-03-2011, 18:59   #14
DJ Union
..:: junior Member ::..
  
 
DJ Union's Avatar
 
Dołączył/a: 23 Mar 2011
Miasto: Kraków
Postów: 95
Tematów: 11
Podziękowań: 13
THX'ów: 76
Imię: SzwSz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
DJ Union 1
Odp: Wasze pytania i nasze odpowiedzi!

Cytat:
Napisał OPEN Zobacz post
nielegalne ? to po co jest dział Promo Mix na tym forum dla beki rozumiem żeby administracja forum miała się z czego pośmiać a do forum miałby się ZPAV dobrać tak ? to też beka,dopóki mam internet ,sorry... do puki mam dostęp do internetu nie tylko z tego komputera... to będę pobierał to co mi się podoba i robił sety dalej , Tyle ode mnie... a ten cały ZPAV może mnie cmoknąć w d*pcię ewentualnie przyjechać mi na chatę żeby zobaczyć moją kolekcje płyt... nie jest oczywiście powiedziane że ich wpuszczę do domu Pozdrawiam OPEN i zapraszam do siebie na kawę czy herbatę xD
Jak pewnie zwróciłeś uwagę od nie zbyt długiego czasu jest nowy regulamin i nie jest on bez powodu ( jak sie robi taka bekę ) już wiem napisałem że na pewno Prawnicy 4C główkują jak rozwiązywać takie problemy ale zmiana regulaminu z tego co wiem nastąpiła w skutek przecieku ze ZPAV, a to oznacza jak się domyślam że prawnicy ZPAV tez główkuj. To co robisz w domu podchodzi pod użytek prywatny i do póki nie będziesz tego wykorzystywał publicznie to raczej możesz przez jeszcze jakiś czas spać spokojnie. Gorzej to wygląda np z emule jak jest dużo ściągnięć z torentów zwłaszcza programów, gier to w Polsce są dwie ( może więcej) wyspecjalizowanych firm które przy pomocy "robotów" wyłapują piratów . Wówczas przepadek sprzętu, kara pieniężna na rzecz poszkodowanych właścicieli gier i programów i co najmniej zawiasy. Z utworami na razie jeszcze nie słyszałem - ale na razie .
DJ Union jest offline   Reply With Quote