4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Lubelskie [ZAMKNIĘTY] Prima (Krzczonów)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 23-03-2011, 20:37   #1018
FazZi85
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 408
Tematów: 527
Podziękowań: 3 652
THX'ów: 2 693
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
Odp: Prima (Krzczonów k. Bychawy)

Cytat:
Napisał marlenciaaa Zobacz post
jaja sobie robisz? ; O co to za czasy zeby kobiety "lataly" za facetami ; / przepraszam za off top ale nie moglam sie powstrzymac bo az mnie w oczy razilo.[...]
szanowna koleżanko jednak czasy są takie już i istnieje coś takiego jak uwodzenie na parkiecie i działa bardzo dobrze
Kiedyś się jeszcze przekonasz może i wcale nie jest to nic złego. To normalne jest że czasem nogi się wam uginają czy też "motyle w brzuchu" czy jak to tam inaczej się nazywa.
Wiem że pantoflarzów płeć piękna nie toleruje z tego co mi wiadomo więc? wychodzi na to że odpowiedź jest wyżej.
Ogólnie zainteresowanie musi nastąpić po obu stronach, czasem jednak zdarza się że jest to "reakcją chemiczną" i dochodzi do finalizacji/konsumpcji

Mam pytanie czy jest możliwość zakupu w Primie czegoś takiego jak bilet grupowy? albo jakaś promocja urodzinowa?
__________________
FazZi85 jest offline   Reply With Quote