4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Podkarpackie MODERNA (Dębica)
Wątek: Podkarpackie MODERNA (Dębica)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-03-2011, 22:33   #102
PlejMajStajl
..:: Klubowicz ::..
  
 
PlejMajStajl's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Nov 2009
Miasto: lubelskie
Postów: 2 096
Tematów: 81
Podziękowań: 899
THX'ów: 2 455
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 92 (+)
PlejMajStajl 92

Nagrody Użytkownika

Odp: MODERNA (Dębica)

Cytat:
Napisał ALEX RED Zobacz post
Właśnei zaznaczyłem, ze chodzi o tak wielkie kluby jak Moderna. Znajdź drugi klub gdzie 1500-2500 osób bawi się przy takiej muzyce . W małych klubach jest łatwiej grać takie klimaty,a w dużych jest tak wielką rozbieżność gustów muzycznych,ze trzeba się mocno namęczyć by wylansować takie kawałki jak w większości gramy na Club Arena w Modernie. W kwestii mediówchodziło mi o ogłnopolskie stacje radiowe czy telewizje muzyczne, bo one kreują gusta, a tam muzyki dutch,m tech czy nawet house jest bardzo mało.
1500-2500 osób ? Wow ! Frekwencja naprawdę bardzo duża ale na jednej sali czy na trzech w kupie ? Jak oglądałem relację na lokaliku i teraz lukam w galerii gdzie są zdjęcia z ostatków z tej samej sali to nie widzę tam nawet 1tys osób ;] Nie mówie, że tyle się nie bawi czy coś, bo tak jak wspominałem wcześniej kiedyś pojade i zobacze na żywe oczy jak wygląda ten klub itp itd ;D W każdym razie nie ma co rzucać takich liczb, bo nie uwierze w to, że na tej sali na ostatniej imprezie gdzie graliście klimaty z Ibizy (bo o tym jest mowa) było te 1500-2500 osób ;] Co do muzyki to wiadomo, że ciężko każdemu dogodzić bo jedni wolą to, inni tamto, zagra się mocniej to jedni pójdą na browar, zacznie się lżej to pozostali na wódeczke ; d
PlejMajStajl jest offline   Reply With Quote