4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Podkarpackie MODERNA (Dębica)
Wątek: Podkarpackie MODERNA (Dębica)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-03-2011, 14:55   #100
PlejMajStajl
..:: Klubowicz ::..
  
 
PlejMajStajl's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Nov 2009
Miasto: lubelskie
Postów: 2 096
Tematów: 81
Podziękowań: 899
THX'ów: 2 455
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 92 (+)
PlejMajStajl 92

Nagrody Użytkownika

Odp: MODERNA (Dębica)

Cytat:
Napisał ALEX RED Zobacz post
To był jeden z najlepszych Karnawałów w historii Moderny. Szczególne
podziękowania dla tych, którzy wczoraj odwiedzili Moderne, bo nikt nie
spodziewał się tak dobrej frekwencji we wtorkowy wieczór. Ale i tak
najważniejszą sprawą jest to,że udało nam się stworzyć w Modernie klimat
muzyczny, który żaden klub w Polsce nie posiada, a bardzo istotnym aspektem: Klubowicze Moderny czują to muzykę!Z pewnością żaden duży klub nie gra tak bardzo "ibizowsko" jak Moderna, a już na 100% w żadnym innym klubie w Polsce tak dużo klubowiczów nie szaleje przy klimatach, które nie są znane w mediach. Największy szacunek należy się Wam- KLUBOWICZE , bo to Wy spowodowaliście ,że na Club Arena można grać tak dużo house, tech i dutch ,a nie tylko radiowe hity, hands up'y czy tzw "pompy". ZA TO WIELKIE DZIĘKI DLA WAS!!!
Dowód na to ,że ludzie nawet w Ostatki , kiedy gra się raczej delikatniej, klubowicze potrafili szaleć do tech, dutch, house: Lokalik.tv - Portal Telewizji Klubowej
Trochę się nie zgodze z tym co tutaj piszesz, bo Club Soundbar w Lbn też organizuje imprezy Ibiza Most Wanted ; d Wiadomo, że nie jest on duży tak jak moderna ale ludzi się bardzo dużo tam przewija ;] Co do kwesti nr 2 to ludzie szaleją przy klimatach które nie są znane w mediach np w Brand Clubie. Tylko najważniejsza kwestia to to, co kryje się u Ciebie pod pojęciem media- dla mnie media to TV i radio ;] P.S: oglądałem kiedyś impreze na Lokalik.tv i jakoś bliżej wakacji pojawie się pewnie z ekipą w Modernie bo już tam 3 lata jade i jeszcze nie pojechałem ;] Pozdrawiam
PlejMajStajl jest offline   Reply With Quote