4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Ciekawe Zjawiska niewyjaśnione, problemy społeczne, anomalie ziemskie
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 14-02-2011, 06:46   #57
kellrez
Trance
  
 
kellrez's Avatar
 
Dołączył/a: 04 Mar 2008
Miasto: mchw
Wiek: 31
Postów: 5 641
Tematów: 274
Podziękowań: 4 739
THX'ów: 5 357
Imię: Artur
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 32
Plusów: 800 (+)
kellrez 800kellrez 800kellrez 800kellrez 800kellrez 800kellrez 800kellrez 800kellrez 800kellrez 800
Odp: Apokalipsa już 15 marca?

Cytat:
Napisał 4Fun Zobacz post
Nie wiem ale ty chyba bijesz nie do tej osoby co sobie wymyśliłeś HA
Gdzie ja napisałem że oglądam telewizje ?
Gdzie ja napisałem że stoję po stronie mediów?
Ogarnij się waść wstydu oszczędź

Edit: Martynka dobrze gada.
Nie musisz pisać, wystarczy spojrzeć na twoje posty ; ) To po prostu widać po twoich postach ;]

Cytat:
Pamiętajcie też, że Bóg nas nie ogranicza przed tym, by się nawzajem zniszczyć, więc przykro mi, ale sentencja "nie znacie dnia ani godziny" w pewnym momencie traci sens. To tak, jakby umierający głupiec to wypowiedział i nadal był pewien, że wyjdzie z tego bez szwanku.
Jakby oddał całą władzę w ręce demonów to by już nas nie było.. To się stanie prędzej czy później.. niespotykane zwiedzenie ludzkości na dużą skalę.. A czy na to pozwoli to nie wiemy. Jednak dąży się obalenia Boga, a młodzi będą się zachowywać jak zwierzęta bo są tworami ewolucji czy jakiegoś wybuchu..

Cytat:
Jesli chodzi o nature to nie mamy, jesli o nwo to mamy
Jeśli Bóg nie zatrzyma kilku procesów.. Nie mamy wpływu.. Chodzi o takie zagadnienia jak ujemny przyrost białej rasy.. Inaczej wojna z ludźmi wierzących w Boga i Chrystusa..
Jeśli obywatele USA stracą broń, wtedy nic nie stanie na przeszkodzie a takie mają plany..
Jakby wstrzymali w USA dostawy żywności zaraz pod białym były by tysiące amerykanów gotowych wpakować im kulkę w łeb.. Dlatego się ich wyniszcza edukacją(zniechęcanie dziewczynek do rodzenia potomstwa poprzez edukację) , gmo i innym ścierwami.. Akceptacją zboczeń i pokazywanie jedynie przez media pozytywnych stron tych zjawisk.. To są rzeczy oczywiste, ale jednak dla większości ludzi brednie z internetu.. NWO jak nastąpi to na bardzo krótki okres czasu.

Cytat:
Napisał tupteq Zobacz post
Jacol nie zakładaj wiecej takich żałosnych tematów bo forum zaśmiecasz !
Ojj, kolega chyba przeczytał sam tytuł.. Ale tu się robi śmiesznie ; D

====

edit co do kolegi 4fun to takie dyskutowanie i odwracanie kota ogonem nie sensu ; )
__________________

Last edited by kellrez; 14-02-2011 at 21:15.
kellrez jest offline   Reply With Quote