4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Ciekawe Zjawiska niewyjaśnione, problemy społeczne, anomalie ziemskie
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-02-2011, 22:08   #53
Martynka.
<span style='color:goldenrod'>Very Important Person</span>

  
 
Martynka.'s Avatar
 
Dołączył/a: 06 Oct 2006
Miasto: Warszawa
Postów: 1 093
Tematów: 128
Podziękowań: 1 721
THX'ów: 459
Imię: Martyna
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 18
Plusów: 42 (+)
Martynka. 42
Odp: Apokalipsa już 15 marca?

Hmm, czytając, w sumie, jakiekolwiek tematy na temat spisków, zdaje się, że celowo chce się ogłupić społeczeństwo. Autorzy nad wyraz chcą wykazać jak ludzie są zaciemnieni i w jaką jesień średniowiecza mają w głowach, nie widzą prawdy, a na oczach mają tzw. "klapki". A może jest wręcz odwrotnie? Może to Wy zostaliście w bardzo prosty sposób zmanipulowani? Wydaje się to tak samo absurdalne, jak nam, widzianym w waszych oczach jako ogłuszonych komentarzami mediów ludźmi.

Wydaje mi się, że to wszystko na Was działa w myśl zasady, że człowiek się naczyta, a później zaczyna w to po prostu wierzyć. I nie chcę podważać nikogo kompetencji, bo widzę, że niektórzy naprawdę siedzą w tematyce np. astronomii, jednak wydaje mi się, że w gwiazdach nie ujrzą za wiele na temat spisków. Takie informacje tworzą ludzie. Tak więc proszę nie mówić, że poparte są one jakimiś dowodami... bo nie są. Nasze słowa, przeciwko waszym. Nic więcej.


No i tak na koniec... Jesteśmy tylko ludźmi, więc zajmijmy się swoim życiem i codziennymi sprawami. Czy Wy naprawdę nie chcecie być szczęśliwi? Snuć plany na przyszłość? A nie, propagujecie jedną, wielką, światową depresję.

Cokolwiek miałoby się stać, to i tak nie mamy na to wpływu, uświadomieni, czy nie.

Z całym szacunkiem Jacol, ale musisz być bardzo nieszczęśliwy z wiarą w taki spisek. Podczas, gdy my, normalni ("ciemni" według Ciebie) ludzie, świetnie się na ziemi bawimy i czerpiemy z życia jak najwięcej.




edit:
Ahaaa... no i nie zaprzeczam z góry ingerencji USA w sprawy naszego klimatu, ale patrząc na to moim, może mniej fanatycznym, a racjonalno-prawniczym okiem, to od X czasu zdarzały się zmiany w klimacie, choćby epoka lodowcowa, i następowało to z reguły nagle, a przede wszystkim naturalnie.
Tak więc nikt mnie nie zaskoczył pisząc, że wybuchł wulkan, bo... jego naturalnym "zachowaniem" jest to, by wybuchać.

Last edited by Martynka.; 13-02-2011 at 22:35.
Martynka. jest offline   Reply With Quote
Martynka. dostał 6 podziękowań za ten post.