4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Ciekawe Zjawiska niewyjaśnione, problemy społeczne, anomalie ziemskie
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-02-2011, 11:37   #14
Vision_
..:: Klubowicz ::..
  
 
Vision_'s Avatar
 
Dołączył/a: 28 Nov 2010
Miasto: Okolice Trójmiasta
Wiek: 32
Postów: 1 176
Tematów: 203
Podziękowań: 791
THX'ów: 2 194
Imię: Piotrek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 24 (+)
Vision_ 24
Odp: Apokalipsa już 15 marca?

Cytat:
Do kiepskich oczywiście nic nie mam, ale dobrze wiesz, że w filmie każdy sobie jaja może robić. Polecam tobie obejrzeć film: Pojutrze i The knowing. Być może oglądałeś.
A myślisz, że w internecie nie ?

Cytat:
Strona www.przepowiednia. net. "Nie licz na pomoc innych, licz na siebie! – krzyczą wielkie czerwone litery. "Być może dzięki temu, że tu się znalazłeś, będziesz jednym z nielicznych żywych ludzi ocalałych z kataklizmu w 2012 roku. Ocal siebie, zapoznaj się ze specjalną analizą, jak przetrwać kataklizm”.

Aby dostać "poradnik przetrwania”, wystarczy wysłać SMS o treści koniec. Wysyłam. Po paru minutach przychodzi. Kilka zdań. Powinnam uciekać w wysokie partie górskie lub kupić nietonącą łódź. Powinnam też zaopatrzyć się w żywność na co najmniej rok, nasiona warzyw, ryż oraz ziemniaki i materiały do rozniecania ognia.

Proste. Ale czy w ogóle mam jakieś szanse? Wątpliwości rozwieje wróżka. SMS o treści życie. Minuty oczekiwania. Co za ulga! "Wróżka wywróżyła, że przeżyjesz katastrofę w 2012 roku” – przychodzi odpowiedź. Licznik odnotowuje 426543 pobrania poradnika. Drugie tyle pewnie pytało wróżkę. Wszystko to razy 3,66 zł daje 3 122 294 zł.

"Potrzebne są pieniądze, aby przeżyć 2012 rok” – piszą autorzy strony. Za trzy miliony można komfortowo pożyć znacznie dłużej. Koniec świata to cudowny interes.
I na tym kończę dyskusje w tym temacie.
__________________

Last edited by Vision_; 13-02-2011 at 11:38.
Vision_ jest offline   Reply With Quote
Vision_ dostał 3 podziękowań za ten post.