4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Lubelskie ZilionClub (Wrzelowiec k. Opola Lubelskiego)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-02-2011, 13:04   #120
PlejMajStajl
..:: Klubowicz ::..
  
 
PlejMajStajl's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Nov 2009
Miasto: lubelskie
Postów: 2 096
Tematów: 81
Podziękowań: 899
THX'ów: 2 455
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 92 (+)
PlejMajStajl 92

Nagrody Użytkownika

Odp: ZilionClub (Wrzelowiec k. Opola Lubelskiego)

Cytat:
Napisał tosiaczek1993 Zobacz post
Chyba trochę przesadzacie!! Co do chłopaków którzy graja to wiadomo jak jest. Co do sal to tez większość się zgodzi ze pierwsza sala nic specjalnego, druga niczego sobie aczkolwiek troszkę jeszcze można zainwestować w club i pozmieniać kilka rzeczy ale to nie jest temat do rozmowy tutaj tylko na forum zilionu. A co do tych bójek to kolega troche przesadzasz ja srednio jestem co dwa tyg na zilionie juz od dłuższego czasu i aż tak sie nie biją ze przyjada jkieś wieśniaki pod club i chca sie napierdzielac to nie ejst niczyja wina z reszta co do ochrony to nawet wydaje mi sie ze teraz jest lepsza niz w niektrórych klubach w Lbn.
Hehehe no racja, bo ochrona do roboty w sumie w Lbn za dużo nie ma. Tam ludzie nie idą się napierdzielać "sztachetami" tylko się bawić Zauważ , że w lubelskich ochrona zazwyczaj stoi na bramce i tyle, po sali nie chodzą bo nie mają po co ... Każdy się bawi i tyle. Jedynie wyjątkiem jest Fashion time, tam ochroniarz siedzi przy Dj'ce i luka co się dzieje, ale raczej ze względu na to , że jest tam dużo ludzi, duży klub i odje*** że nie mam pytań... : ) Więc trzeba miec na wszystko oko. A tak jak jeżdżę tyle na Lbn, to nigdy ale to NIGDY nie widziałem, żadnego dymu Wymiana zdań między klubowiczami czasami jest , ale nikt nikomu w ryje nie wyje*** :D Tym bardziej nie dostał od ochrony ; )
__________________
PlejMajStajl jest offline   Reply With Quote