4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Kujawsko-Pomorskie Venus Planet (Koneck)
Wątek: Kujawsko-Pomorskie Venus Planet (Koneck)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-02-2011, 15:46   #58
drezden
Banned
  
 
Dołączył/a: 02 Feb 2011
Miasto: ibiza
Wiek: 34
Postów: 11
Tematów: 0
Podziękowań: 62
THX'ów: 0
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
drezden 1
Odp: Venus Planet (Koneck)

zajrzyj na ksiege gosci i sobie poczytaj ze zrozumieniem, "plytki" o ile potrafisz? takich kont jak moje jest 90 % wiec czemu mam sie przedstawiac? mam ci napisac imię nazwisko, numer kołnierzyka? co jeszcze potrzebujesz? mam dziewczyne i jestem hetero jesli oto ci chodzia to co napisalem to NIE OCZERNIANIE TYLKO PRAWDA!!! nie musisz wierzyc, wystarczy jakbys byl na imprezie jak dario to zapowiadal no ale ok ksiega gosci wpis 23874 z dnia 30.12.2010 cyuje - "W tym tygodniu spotykamy się tylko na imprezie "Sylwestrowej"TV POLSAT ma poprowadzić różnego rodzaju konkursy.Czekają wyjątkowe nagrody:3 zestawy głośników kina domowego oraz miesięczne karnety wstępu do klubu. Jaki materiał nakręcą i kiedy będzie emitowany tego jeszcze nie wiemy.Wiemy tylko , że jest to ostatnie przygotowanie polsatu i zapoznanie się z klubowiczami przed koncertami największych Polskich gwiazd takich jak Doda, Stachurski i wiele wiele innych.Koncerty mają odbyć się jeszcze tej zimy.Poza tym właściciele przygotowali wyjątkowy pokaz fajerwerków.Będzie to największy pokaz w 12 letniej historii klubu!!!Na głównej sali:muzyczne podsumowanie całego roku 2010. Tylko i wyłącznie największe hity 2010!!Reasumując czeka nas wyjątkowa noc." koniec cytatu i co TY na to "płytki" paulo ??? nadal twierdzisz ze oczerniam ?!
drezden jest offline   Reply With Quote