4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Kujawsko-Pomorskie Venus Planet (Koneck)
Wątek: Kujawsko-Pomorskie Venus Planet (Koneck)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-02-2011, 14:44   #56
drezden
Banned
  
 
Dołączył/a: 02 Feb 2011
Miasto: ibiza
Wiek: 34
Postów: 11
Tematów: 0
Podziękowań: 62
THX'ów: 0
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
drezden 1
Odp: Venus Planet (Koneck)

paulo zagrałes godzinke i masz jakies prawo? prosze cie... JESTEM KLUBOWICZEM VENUS OD ŁADNYCH KLIKU LAT, ALE CHYBA O KILKA LAT ZA DŁUGO,po pierwsze nie oczernia tylko stwierdzam fakty! najpierw reklama poszla "pełna gębą" ze polsat, ze filmik itd DARIO TEZ NA IMPREZIE REKLAMOWAL TEN FAKT! BYLES SLYSZALES? WĄTPIE! A JA BYŁEM I SŁYSZAŁEM! a tu okazuje sie ze jak i ja tak i reszta klubowiczow zostala naciagnieta! ani polsatu ani filmiku tylko kasa z biletow z imprezy sylwestrowej w kieszeni wlascicieli wracając do twojego postu paulo - tak dba o klubowiczow ze ich okłAMUJE?! CHYBA NIE OTO CHODZI! A CO DO OBIECANYCH GWIAZD MR.PAULO TO MIALY BYC W TYM KARNAWALE OCZYWISCIE PRZY WSPOŁPRACY Z POLSATEM, A KARNAWAŁ KONCZY SIE 5 MARCA, WIEC NIE SADZE ZEBY DOTRZYMALI SLOWA, I JESZCZE NAPISZ MI ZE OCZERNIAM! STWIERDZAM FAKTY KTORYCH POTWIEDZENIE OBIETNIC WLASCICIELI ZNAJDZIESZ MIĘDZY INNYMI NA KSIĘDZE GOSCI, NO I GDYBYS BYL NA IMPREZIE JAK JA, POCZYTAJ A POZNIEJ PISZ POSTY Z GLOWA!
drezden jest offline   Reply With Quote