4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Mixowanie kluczem czyli jak robić czyste i płynne mixy
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 04-02-2011, 15:45   #53
michabu
..:: true Member ::..
  
 
michabu's Avatar
 
Dołączył/a: 01 Oct 2008
Miasto: Tychy
Wiek: 45
Postów: 280
Tematów: 8
Podziękowań: 1 562
THX'ów: 70
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
michabu 1
Odp: Mixowanie kluczem czyli jak robić czyste i płynne mixy

To Ja widzę że nie wiesz o co chodzi. Postaram ci się to wytłumaczyć po ludzku.
PO problemach z moim laptopem w końcu zaczął mi działać ten program lecz nie działa do końca tak jak ma działać co opisałem wyżej. Zmieniałem ustawienia a dalej pokazuje nie tak jak powinno i w tym jest problem a nie w tym że grać nie potrafię. Interesuje mnie dziwne działanie programu, bo jeżeli ktoś dał do tego koło z tonacjami (d-mol, c- dur itd.) to dlaczego jak mi wyświetliło to co mi wyświetliło to tam tego nie ma? Czy to problem komputera? czy po prostu wszystkich tonacji nie ma w kole. A że za moich czasów nie było komputerów w szkołach a w domach u co nielicznych jakieś amigi to mam braki z tejże wiedzy. Dlatego skrupulatnie to tutaj opisywałem oczekując mądrej odpowiedzi. Kilka podpowiedzi otrzymałem i jak na razie były przydatne, oprócz twoich.
Nie w tym rzecz że zgrać kawałków nie potrafię bez tego programu ale oto że jest to dla mnie nowe doświadczenie i z tym nigdy nie miałem do czynienia, a może to się okazać przydatne.

Last edited by michabu; 04-02-2011 at 16:36.
michabu jest offline   Reply With Quote