4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Śląskie DREAM Club Parzymiechy
Wątek: Śląskie DREAM Club Parzymiechy
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 31-01-2011, 20:13   #7
kRiSs6
..:: true Member ::..
  
 
kRiSs6's Avatar
 
Dołączył/a: 04 Feb 2008
Miasto: Częstochowa
Wiek: 31
Postów: 315
Tematów: 8
Podziękowań: 164
THX'ów: 34
Imię: Krystian
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 6 (+)
kRiSs6 6
Odp: DREAM Club Parzymiechy

to może ja się wypowiem. Klub jest nowo otwarty (kiedyś tropicana), teraz Dream. Właściciel inny, był generalny remont i nic nie przypomina starego clubu. Wizualnie jest to klub na wysokim poziomie.

Klub ma 2 sale: house (gra DJ Jaco) i sala na balkonie Dance (DJ Buli). Sala Dance jest bardzo mała i większa ilość ludzi tam sie po prostu dusi i obija ;/ nie mniej jednak idzie się bardzo fajnie pobawić dodam że jest tam drugi bar więc nie trzeba 'latać' z góry na dół i z powrotem.

Co do muzyki i gości: pojawiło się kilku znanych Dj'i (ostatnio Max z radia Planeta Poznań oraz 2 razy gościł już Dj @lex który zagrał na bardzo wysokim poziomie i publiczność się bawiła świetnie) a do tego ma pojawić się niebawem Radi S (05.02.2011) i Dj Miqro (26.02.2011). Klub na pewno nie spocznie na laurach i zaprosi jeszcze wiele gwiazd.

Obsłucha jest bardzo miła, zawsze można jakoś zagadać itp.
Ochrona jest profesjonalna i do tej pory nie było żadnych bójek więc można spokojnie się bawić

Klub jest nowy dlatego na bieżąco rozwiązuje jakiekolwiek niedociągłości. W mojej ocenie zajmuje wysokie miejsce bo jest klimat, dobra muzyka oraz miła obsługa. Brakowało takiego 'porządnego' klubu w okolicy.

Co do strony internetowej to z tego co wiem jest w stanie powstawania więc niedługo powinna się pojawić. Są nawet 2 fora utworzone lecz z przyczyn regulaminowych nie mogę ich udostępnić.

Pozostaje Wam przyjechać i sami ocenić bo opowiadanie nie odda rzeczywistych reali klubu

tyle ode mnie, pozdrawiam
kRiSs6 jest offline   Reply With Quote